فایل ورد (word) ارايه رويکردي براي ارزيابي عملکرد بازاريابي شرکت سيم و کابل آمل با استفاده از سيستم استنتاج فازي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) ارايه رويکردي براي ارزيابي عملکرد بازاريابي شرکت سيم و کابل آمل با استفاده از سيستم استنتاج فازي دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) ارايه رويکردي براي ارزيابي عملکرد بازاريابي شرکت سيم و کابل آمل با استفاده از سيستم استنتاج فازي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) ارايه رويکردي براي ارزيابي عملکرد بازاريابي شرکت سيم و کابل آمل با استفاده از سيستم استنتاج فازي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) ارايه رويکردي براي ارزيابي عملکرد بازاريابي شرکت سيم و کابل آمل با استفاده از سيستم استنتاج فازي :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي تحولات نوين در مديريت ، اقتصاد و حسابداري

تعداد صفحات :16

چکیده مقاله:

اندازه گیری عملکرد بازاریابی، ابزاری برای فهم وضعیت واحد و اطمینان از موفقیت آن در آینده است که نتایج را به صورت کمی یا کیفی نشان می دهد و عکس العملهای بعدی را تعیین می نماید. بررسی عملکرد نظام بازاریابی در شرکتها، اخیرا مورد توجه مدیران و متخصصان دانشگاهی قرار گرفته است. هدف از انجام پژوهش حاضر فایل ورد (word) ارايه رويکردي براي ارزيابي عملکرد بازاريابي شرکت سيم و کابل آمل با استفاده از سيستم استنتاج فازي می باشد. پژوهش حاضر از نظر هدف، کاربردی و از نظر ماهیت و روش، توصیفی می باشد. در این پژوهش از روش نمونه گیری هدفمند استفاده شده و شرکت سیم و کابل آمل بعنوان مطالعه موردی انتخاب شده است. نتایج پژوهش نشان دادند، از میان 7 گروه معیار مورد بررسی جهت ارزیابی عملکرد بازاریابی، گروه های معیار مشتری و مصرف کننده، پیشبرد فروش، فرهنگ بازاریابی دارای سطح عملکردی بالا، گروه های معیار برند، بازار، نوآوری، مالی دارای سطح عملکردی متوسط بوده که از میان آنها گروه مربوط به بازار کمترین امتیاز را دارا می باشد و نیازمند توجه مسیولین و انجام اقداماتی جهت بهبود می باشد. که بر این اساس پیشنهادات کاربردی ارایه شده است.

لینک کمکی