فایل ورد (word) ارايه مدل بهينه براي مسيله مسيريابي وسيله نقليه همراه با برداشت وتحويل مسافران و حل فراابتکاري

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) ارايه مدل بهينه براي مسيله مسيريابي وسيله نقليه همراه با برداشت وتحويل مسافران و حل فراابتکاري دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) ارايه مدل بهينه براي مسيله مسيريابي وسيله نقليه همراه با برداشت وتحويل مسافران و حل فراابتکاري  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) ارايه مدل بهينه براي مسيله مسيريابي وسيله نقليه همراه با برداشت وتحويل مسافران و حل فراابتکاري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) ارايه مدل بهينه براي مسيله مسيريابي وسيله نقليه همراه با برداشت وتحويل مسافران و حل فراابتکاري :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي تحولات نوين در مديريت ، اقتصاد و حسابداري

تعداد صفحات :17

چکیده مقاله:

حمل و نقل یکی از عوامل اساسی در توسعه اقتصادی و اجتماعی می باشد. بنابراین توجه به حوزه ی حمل و نقل و برنامه ریزی لجستیک می تواند کمک شایانی به مدیریت شهری و کاهش هزینه های حمل و نقل داشته باشد. همچنین به دلیل افزایش میزان تقاضا در جامعه و تنوع و پیچیدگی در این بخشی از صنعت هنوز نیازمند بررسی انواع روشی ها برای مدیریت حمل و نقل می باشیم. طبقه بندی مسیریابی وسایل نقلیه برگرفته از توزیع و حمل و نقل مردم به عنوان مسیله اصلی تحقیق علمی دراینجا به شمار می رود .در این تحقیق مسیله برداشت وتحویل جابجایی مسافران را مد نظر قرار داده وانواع آن را به تفصیل بیان می کنیم وبرای یکی از روش ها مدل ریاضی آن را بررسی ودر انتها به حل دقیق آن ودر ابعاد بزرگتر به حل فرا ابتکاری آن می پردازیم.

لینک کمکی