فایل ورد (word) ارتقاء عملکرد سازماني با تمرکز بر مديريت استعداد و تاب آوري سازماني (مورد مطالعه: يک سازمان با فناوري پيشرفته)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) ارتقاء عملکرد سازماني با تمرکز بر مديريت استعداد و تاب آوري سازماني (مورد مطالعه: يک سازمان با فناوري پيشرفته) دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) ارتقاء عملکرد سازماني با تمرکز بر مديريت استعداد و تاب آوري سازماني (مورد مطالعه: يک سازمان با فناوري پيشرفته)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) ارتقاء عملکرد سازماني با تمرکز بر مديريت استعداد و تاب آوري سازماني (مورد مطالعه: يک سازمان با فناوري پيشرفته)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) ارتقاء عملکرد سازماني با تمرکز بر مديريت استعداد و تاب آوري سازماني (مورد مطالعه: يک سازمان با فناوري پيشرفته) :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي تحولات نوين در مديريت ، اقتصاد و حسابداري

تعداد صفحات :14

چکیده مقاله:

سازمان های دفاعی، برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل ، مورد تاکید فرماندهی معظم کل قوا، حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی )، نیازمند توجه ویژه به عملکرد سازمانی هستند . از طرفی مدیریت استعداد، یک راهبرد بلندمدت، برای جذب، نگهداشت و توسعه منابع انسانی است که می تواند از عوامل موثر بر عملکرد سازمانی باشد. . هم چنین تحقیقات نشان داده است که یکی از عوامل موثر بر عملکرد، تاب آوری میباشد. بدین منظور، این پژوهش ، ضمن بررسی تاثیرگذاری مدیریت استعداد بر عملکرد سازمانی، به ارزیابی نقش میانجی تاب آوری در تاثیرگذاری مدیریت استعداد بر عملکرد سازمانی، پرداخته است. اجرایی شدن دستاوردهای این پژوهش، موجبات افزایش عملکرد سازمانی را در سازمان مورد مطالعه فراهم می آورد. جامعه آماری این پژوهش کارکنان ستادی یک سازمان با فناوری پیشرفته می باشد . این مطالعه در جامعه ای 50 نفری از کارکنان صورت پذیرفته است. نمونه گیری به صورت سرشماری بوده است. روش پژوهش، توصیفی از نوع همبستگی است و برای جمع آوری داده ها از پرسشنامه محقق ساخته استفاده شده است. تجزیه و تحلیل داده ها به کمک روش مدلسازی معادلات در نرم افزار پی ال اس انجام گرفته است. یافته های پژوهش نشان میدهد، مدیریت استعداد و تاب آوری بر عملکرد سازمانی تاثیرگذار هستند و هم چنین، مدیریت استعداد بر تاب آوری تاثیرگذار می باشد.

لینک کمکی