فایل ورد (word) ارزش گذاري برنج تراريخته با استفاده از روش ارزش گذاري مشروط و تعيين عوامل موثر بر آن در ايران

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) ارزش گذاري برنج تراريخته با استفاده از روش ارزش گذاري مشروط و تعيين عوامل موثر بر آن در ايران دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) ارزش گذاري برنج تراريخته با استفاده از روش ارزش گذاري مشروط و تعيين عوامل موثر بر آن در ايران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) ارزش گذاري برنج تراريخته با استفاده از روش ارزش گذاري مشروط و تعيين عوامل موثر بر آن در ايران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) ارزش گذاري برنج تراريخته با استفاده از روش ارزش گذاري مشروط و تعيين عوامل موثر بر آن در ايران :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي تحولات نوين در مديريت ، اقتصاد و حسابداري

تعداد صفحات :22

چکیده مقاله:

برنج تراریخته در حال حاضر در بازارهای ایران وجود ندارند. در راستای شناسایی ویژگیهای بازار پیش روی این محصول، مطالعه حاضر، ارزشگذاری و تعیین عوامل موثر بر آن در ایران را هدف قرار داد. بدین منظور از رهیافت ارزشگذاری مشروط و مدل لاجیت استفاده شد. داده ها به صورت پیمایشی و از طریق تکمیل 384 پرسشنامه با استفاده از روش نمونه گیری خوشهای چند مرحلهایکاملا تصادفی در سه استان گیلان، اصفهان و یزد به دست آمد. نتایج نشان داد اغلب خانوارها تمایل به پذیرش مصرف برنج تراریخته دارند. متوسط تمایل به پرداخت خانوارها برای هر کیلوگرم برنج تراریخته در استان گیلان 8/96 هزار ریال، در استان اصفهان 3/65 هزار ریال و در استان یزد، 6/62 هزار ریال میباشد. مناسبترین منطقه برای ایجاد و توسعه بازار برای برنج تراریخته در ایران، مناطق عمده تولید برنج است. در این مناطق میتوان از اهرم قیمت برای ترغیب تولیدکنندگان به تولید برنج تراریخته بهره برد. علاوه بر آن نتایج نشان داد برنج تراریخته یک کالای ضروری در سبد مصرفی خانوار خواهد بود و بازار بالقوه این محصول از تیوری تقاضا پیروی میکند و اتخاذ شیوه هایی از قبیل اعطای یارانه سلامت با هدف توسعه مصرف محصول سالم، قیمت را برای مصرف کنندگان کاهش داده و موجب افزایش احتمال پذیرش مصرف برنج تراریخته توسط خانوارها میگردد.

لینک کمکی