فایل ورد (word) پاورپوینت استفاده از الیاف در آسفالت

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 فایل ورد (word) پاورپوینت استفاده از الیاف در آسفالت دارای 36 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت استفاده از الیاف در آسفالت  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت استفاده از الیاف در آسفالت،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت استفاده از الیاف در آسفالت :

دید کلی :
استفاده از الیاف در آسفالت هزینه اقتصادی كمتری خواهد داشت،و با توجه به نیاز كشور در زمینه های راه و باندهای فرودگاه ،استفاده از آسفالت های الیافی و ایجاد كارخانه های تولید آسفالتهای الیافی پیش ساخته كمك شایانی هم در اقتصاد كشور و هم زمینه های ایجاد اشتغال را فراهم خواهد كرد. این در شرایطی است كه الیاف در داخل كشور تولید می شود .


توضیحات کامل :

کاربرد و فواید الیاف با استفاده از ژیوگریدها و فواید و کاربرد ژیوگریدها

 

توضیخ کوتاه:

استفاده از الیاف  در آسفالت هزینه اقتصادی كمتری خواهد داشت،و با توجه به نیاز كشور در زمینه های راه و باندهای فرودگاه ،استفاده از آسفالت های الیافی و ایجاد كارخانه های تولید آسفالتهای الیافی پیش ساخته كمك شایانی هم در اقتصاد كشور و هم زمینه های ایجاد اشتغال را فراهم خواهد كرد. این در شرایطی است كه الیاف در داخل كشور تولید شود .

در ضمن استفاده از الیاف در آسفالت باعث افزایش عمر مفید ودوام آسفالت و خاكریز در مقابل عوامل محیطی و بار گذاری می شود ،كه در زمان طولانی این باعث صرف هزینه كمتری خواهد شد.

 

فایل ورد (word) پاورپوینت استفاده از الیاف در آسفالت
فهرست:

مقدمه

انواع ترک ها در اسفالت

مواد افزودنی و تاثیر آن در اسفالت

تقسیم بندی مواد افزودنی

اسفالت الیافی

مزایای اسفالت الیافی

کاربردهای اسفالت الیافی

الیاف فولادی

انواع مقاومت

ژیو گریدها

فواید و کاربرد ژیو گریدها

نتیجه گیری

منابع

 

مقدمه:

امروزه راه یكی از عوامل مهم در ارتباط و انتقال مسافران و بارها می‌باشد و از  عوامل مهم روز است كه بحث های بسیاری دارد و كنفرانسهای مختلفی در رابطه با آن برگزار می شود.

در راه های با آمد وشد زیاد ،در رویه راه از مصالح قیری یا سیمانی استفاده می شود .كه در اثر اعمال بار این نوع رویه ها دچار تغییر شكلهایی می شود كه باعث ایجاد تنشهای كششی افقی در لایه روسازی می شود كه اگر این تنشها از میزان استقامت كششی مصالح بیشتر باشد باعث ایجاد ترك می گردد.

یكی از روشهای مهم برای كاهش و كنترل عرض تركهای حاصل از كشش مستقیم استفاده از الیاف است.

 

لینک کمکی