فایل ورد (word) پاورپوینت عنکبوت و معماری

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 فایل ورد (word) پاورپوینت عنکبوت و معماری دارای 42 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت عنکبوت و معماری  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت عنکبوت و معماری،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت عنکبوت و معماری :

دید کلی :
دانلود فایل فایل ورد (word) پاورپوینت عنکبوت و معماری(انسان ، طبیعت ، معماری) ، در حجم 42 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.


توضیحات کامل :

فایل ورد (word) پاورپوینت عنکبوت و معماری (انسان ، طبیعت ، معماری) ، در حجم 42 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

 

بخشی از متن:
دنیای حیوانات هر حیوانی با توجه به توانایی که خدا در وجودش نهاده برای خود سر پناه ای می سازد که تحقیق در باره چونگی ساخت این لانه هاجالب می باشد.مورچه در دل خاک،زنبور با ساختن کندو و عنکبوت بوسیله تار که ما امروز می خواهیم راجب عنکبوت و تاثیر ان در معماری صحبت کنیم .
تار عنکبوت مانند آب لطیف و همچون درخت قابل انعطاف است و سازه ای شگفت انگیز است که تمامی مهارتها درآن به کار رفته است .( هورست برگر )
شاخه بند پایان بزرگترین شاخه در میان جانواران است.گوناگونی بندپایان از گوناگونی همه جانوران و گیاهان بیشتر است. در حدود 75% بندپایان را حشرات تشكیل می دهند

ساختمان عنکبوت:
عنکبوتها بزرگترین گروه بند پایان را تشکیل می دهند همه آنها گوشتخوار هستند.
موجود جالبی است که در همه جا و همه انواع آب و هوا دیده می شود. این حشره را روی زمین، داخل آب و حتی زیر زمین هم می توان یافت. عنکبوت ها در اندازه های مختلف، از چند میلیمتر تا سانتی متر دیده می شوند.
عنکبوت‌ها جانوران بی مهره شکارگری‌اند که دارای بدنی دو بخشی ( سر و تن)، هشت پا و هشت چشم است. عنکبوت ها فاقد بخش‌های جونده دهان و بال‌اند. رده عنکبوتیان دربردارنده گونه‌هایی چون گزدم کنه،هیرهها،شپشهاوعقربهااست.
و...

 

فایل ورد (word) پاورپوینت عنکبوت و معماری
فهرست مطالب:
مقدمه
بند پایان
ساختمان عنکبوت
خصوصیات تار عنکبوت
تار عنكبوت در اقلیم
كاربردهای در نظر گرفته شده برای الیاف تار عنكبوت
انواع تارها
عنکبوت مهندسی ماهر
نیروهای وارد بر تار عنکبوت
تارعنکبوت سازه ای سبک با استحکام زیاد
تارعنکبوت در سازه های معماری
سازه های چادری و نمونه ها
سازه تار عنكبوتی در آلمان
عناصر ذهنی تار عنکبوت
تار عنکبوت در معماری داخلی
نگاهی به وُید موزه گوگنهایم ـ تارهای عنکبوت
طراحی شیشه به كمك عنكبوت ها
طراحی سیستم گرمایشی تار عنکبوتی
نتیجه گیری
منابع

 

این فایل با فرمت پاورپوینت در 42 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

 

هدیه محصول:
فایل پاورپوینت مبلمان شهری(19 اسلاید)

لینک کمکی