فایل ورد (word) ساماندهي و بهينه سازي مصرف انرژي در سه بخش ساختمان، معابر و پارک ها(برنامه ريزي در جهت کاهش هزينه و بهينه سازي مصرف انرژي (مطالعه موردي شهرداري سقز))

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) ساماندهي و بهينه سازي مصرف انرژي در سه بخش ساختمان، معابر و پارک ها(برنامه ريزي در جهت کاهش هزينه و بهينه سازي مصرف انرژي (مطالعه موردي شهرداري سقز)) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) ساماندهي و بهينه سازي مصرف انرژي در سه بخش ساختمان، معابر و پارک ها(برنامه ريزي در جهت کاهش هزينه و بهينه سازي مصرف انرژي (مطالعه موردي شهرداري سقز))  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) ساماندهي و بهينه سازي مصرف انرژي در سه بخش ساختمان، معابر و پارک ها(برنامه ريزي در جهت کاهش هزينه و بهينه سازي مصرف انرژي (مطالعه موردي شهرداري سقز))،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) ساماندهي و بهينه سازي مصرف انرژي در سه بخش ساختمان، معابر و پارک ها(برنامه ريزي در جهت کاهش هزينه و بهينه سازي مصرف انرژي (مطالعه موردي شهرداري سقز)) :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : اولين همايش ملي مديريت راهبردي و کاربردي

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

انرژی از مهمترین کارمایه و اصلی ترین نیروی اساسی زندگی بشری محسوب گشته و تاریخ و تمدن بشری بربنیاد ابداعات و کشفیات در جهت تبدیل انرژی های مختلف به یکدیگر است. انرژی از ارکان تمدن های بشری و درنتیجه اساس تولیدات اجتماعی به شمار می رود. فعالیت های مختلف اقتصادی و تولیدی در کشور ما یکی از مصادیق مصرف انرژی در جهان به شمار می رود. ابتدایی ترین تمهیدات در جهت صرفه جویی در این زمینه جهشی عظیم در اقتصاد کشور را می تواند موجب گردد. بهینه سازی مصرف انرژی، امروزه یکی از موضوعاتی است که کشورها برای صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه های مالی آن را در اولویت خود قرار داده اند. در ایران نیز ظرف چند سال گذشته به این مقوله بیشتر از گذشته توجه شده است. مهندسی ساختمان یکی از عوامل تاثیر گذار در مصرف انرژی است و وسایل گرمایشی و سرمایشی در ساختمان ها هم که عامل مصرف یا تامین کننده انرژی است در این میان بسیار مهم تلقی می شود. ساختمان ها به عنوان پرتعدادترین عناصر تشکیل دهنده مراکز زیست شهری در جهان از مهمترین مصرف کنندگان انرژی هستند. در این تحقیق سعی برآن شد تا به بررسی اجمالی مصرف انرژی در ساختمان های اداری و همچنین معابر و پارک ها و بوستان های سطح شهر سقز پرداخته شود و همچنین راهکارها و ایده های لازم در جهت کاهش هزینه های شهرداری با بهینه کردن مصارف در زمینه های مختلف بیان گردد.

لینک کمکی