فایل ورد (word) بررسي عددي جريان و انتقال حرارت غيردايمي نانو سيال غيرنيوتني در يک کانال همراه با محيط متخلخل

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي عددي جريان و انتقال حرارت غيردايمي نانو سيال غيرنيوتني در يک کانال همراه با محيط متخلخل دارای 26 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي عددي جريان و انتقال حرارت غيردايمي نانو سيال غيرنيوتني در يک کانال همراه با محيط متخلخل  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي عددي جريان و انتقال حرارت غيردايمي نانو سيال غيرنيوتني در يک کانال همراه با محيط متخلخل،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي عددي جريان و انتقال حرارت غيردايمي نانو سيال غيرنيوتني در يک کانال همراه با محيط متخلخل :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس سراسري دستاوردهاي نوين در مهندسي مواد، مکانيک و هوافضا

تعداد صفحات :26

چکیده مقاله:

هدف از این مقاله شبیه سازی عددی جریان و انتقال حرارت غیردایمی نانوسیال غیرنیوتنی با استفاده از مدل پاورلا، درون یک کانال همراه با محیطهای متخلخل و دیواره های عایق است. از نانوسیال محلول %0/5 وزنی کربوکسی متیل سلولز- اکسید آلومینیوم با قطر نانوذرات 25 نانومتر وکسرهای حجمی متفاوت برای تهیه نانوسیال غیرنیوتنی استفاده شده است. معادلات بقای جرم، بقای مومنتم و بقای انرژی برای جریان آرام سیال غیرنیوتنی در نواحی باز کانال و موانع متخلخل، به ترتیب، بر اساس رابطه های ناویر-استوکس و دارسی-برینکمن-فورچ هایمر، حل شده است. میدانهای سرعت و توزیع دمای غیر دایمی نانوسیالها در در مقطع میانی سه مانع متخلخل بدست آمده، اثرات غلظت نانوذرات، ضریب پاورلای نانوسیال غیرنیوتنی، افزایش عدد رینولدز، عدد دارسی و تغییرات نسبت منظری موانع متخلخل نیز بر نتایج، بررسی شدهاند. نتایج نشان میدهند افزایش ضریب پاورلا بر انتقال حرارت تاثیر منفی داشته است. همچنین انتخاب صحیح پارامترهای نامبرده، به افزایش انتقال حرارت کمک میکند.

لینک کمکی