فایل ورد (word) برآورد تبخير و تعرق واقعي با استفاده از الگوريتم متريک با استفاده از تصاوير لندست در دشت شهرستان داورزن

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) برآورد تبخير و تعرق واقعي با استفاده از الگوريتم متريک با استفاده از تصاوير لندست در دشت شهرستان داورزن دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) برآورد تبخير و تعرق واقعي با استفاده از الگوريتم متريک با استفاده از تصاوير لندست در دشت شهرستان داورزن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) برآورد تبخير و تعرق واقعي با استفاده از الگوريتم متريک با استفاده از تصاوير لندست در دشت شهرستان داورزن،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) برآورد تبخير و تعرق واقعي با استفاده از الگوريتم متريک با استفاده از تصاوير لندست در دشت شهرستان داورزن :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : پنجمين کنفرانس بين المللي پژوهش هاي کاربردي در علوم کشاورزي

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

برآورد تبخیر و تعرق به عنوان یکی از عوامل موثر در مدیریت منابع آب و کشاورزی بسیار ضروری میباشد. روش های مختلفی برای این کار وجود دارد که به فراخور دقت مورد نیاز و نوع کاربرد، مورد استفاده قرار میگیرد. تبخیر و تعرق یکی از اجزای مهم بیلان آب میباشد که اندازهگیری مقدار واقعی آن نسبتا مشکل و روشهای تعیین آن محدود میباشد. اخیرا روشهای مبتنی بر استفاده از تصاویر ماهوارهای مورد توجه پژوهشگران میباشد که گمان میرود دقت بیشتری برای مطالعه این عامل در حوزههای آبخیز داشته باشند. بنابراین، امکان برآورد تبخیر و تعرق در دامنه ی متفاوتی از مقیاسه ای مکانی و زمانی پیش از پیش احساس میشود. در این بررسی، امکان استفاده از مدل متریک مبتنی بر سنجش از دور در دشت شهرستان داورزن مورد بررسی قرار گرفت. روش های توازن انرژی براساس محاسبه تبخیر و تعرق به عنوان یکی از اجزای معادله توازن انرژی میباشد.الگوریتم متریک (به دست آوردن تبخیر و تعرق در قدرت تفکیک مکانی بالا با گالیبراسیون داخلی) از مهم ترین و پرکاربرترین روشهای باقیمانده بیلان انرژی برای برآورد تبخیر و تعرق واقعی با استفاده از دادههای سنجش از دور میباشد. با توجه به نتایج به دست آمده، الگوریتم متریک توانایی خوبی در برآورد تبخیر و تعرق واقعی با استفاده از سنجش از دور و دادههای هواشناسی در منطقه مورد مطالعه دارد. الگوریتم متریک میتواند مقدار تبخیر و تعرق واقعی را متناسب با توزیع مکانی منطبق با شرایط توپوگرافی و پوشش گیاهی منطقه مورد مطالعه برآورد نماید.

لینک کمکی