فایل ورد (word) بررسي روند تغييرات برخي از پارامترهاي کيفي آب زيرزميني دشت سيرجان با استفاده از روش ناپايداري اسپيرمن

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي روند تغييرات برخي از پارامترهاي کيفي آب زيرزميني دشت سيرجان با استفاده از روش ناپايداري اسپيرمن دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي روند تغييرات برخي از پارامترهاي کيفي آب زيرزميني دشت سيرجان با استفاده از روش ناپايداري اسپيرمن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي روند تغييرات برخي از پارامترهاي کيفي آب زيرزميني دشت سيرجان با استفاده از روش ناپايداري اسپيرمن،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي روند تغييرات برخي از پارامترهاي کيفي آب زيرزميني دشت سيرجان با استفاده از روش ناپايداري اسپيرمن :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : اولين همايش بين المللي و سومين همايش ملي مديريت پايدار منابع خاک و محيط زيست

تعداد صفحات :8

چکیده مقاله:

تجزیه و تحلیل روند تغییرات کیفیت منابع آب با استفاده از روش های علمی به صورتیکه ارزیابی و نظارت بر کیفیت آبهای زیرزمینی برای استفاده پایدار را ممکن سازد، حایز اهمیت است. در این تحقیق، روند تغییرات 9 پارامتر کیفی آب زیرزمینی دشت سیرجان در بازه زمانی سالهای 1381 تا1393 با استفاده از آزمون ناپایداری اسپیرمن مورد بررسی قرار گرفت. بررسی نتایج بدست آمده نشان داد که کیفیت آب زیرزمینی در سالهای مورد مطالعه، افت قابل توجهی داشته و روند تغییرات در قسمتهای غربی دشت به طور چشمگیری افزایشی بوده است. همچنین بیشترین روند مثبت تغییر پارامترهای کیفی در ماههای کم آب و پرآب در پارامتر Ec و TDS مشاهده شد.

لینک کمکی