فایل ورد (word) تعيين جهت وزش بادهاي فرساينده بر مبناي تحليل گلباد ها و گل توفان هاي فصلي و سالانه ( مطالعه موردي: شهرستان ورزنه)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) تعيين جهت وزش بادهاي فرساينده بر مبناي تحليل گلباد ها و گل توفان هاي فصلي و سالانه ( مطالعه موردي: شهرستان ورزنه) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) تعيين جهت وزش بادهاي فرساينده بر مبناي تحليل گلباد ها و گل توفان هاي فصلي و سالانه ( مطالعه موردي: شهرستان ورزنه)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) تعيين جهت وزش بادهاي فرساينده بر مبناي تحليل گلباد ها و گل توفان هاي فصلي و سالانه ( مطالعه موردي: شهرستان ورزنه)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) تعيين جهت وزش بادهاي فرساينده بر مبناي تحليل گلباد ها و گل توفان هاي فصلي و سالانه ( مطالعه موردي: شهرستان ورزنه) :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : اولين همايش بين المللي و سومين همايش ملي مديريت پايدار منابع خاک و محيط زيست

تعداد صفحات :8

چکیده مقاله:

پدیده گرد و غبار هنگامی رخ می دهد که وزش بادهایی با سرعت بیش از سرعت آستانه فرسایش بادی، ذرات خاک با اندازه های مختلف را از بستر خود جدا کرده و به نواحی دوردست حمل کند . شهرستان ورزنه از جمله مناطق مستعد وقوع پدیده گرد و غبار در نواحی مرکزی ایران می باشد. به منظور تعیین جهت وزش بادهای فرساینده در شهرستان ورزنه، با معرفی اطلاعات مربوط به داده های بادسنجی ایستگاه سینوپتیک ورزنه طی دوره آماری 8 ساله ( 2013-2006) و سرعت آستانه فرسایش بادی به نرم افزار WRPLOT7 اقدام به ترسیم گلبادها و گل توفان های سالانه گردید. نتایج حاصل بیانگر همسو بودن جهت بادهای غبارزا با بادهای غالب و نایب غالب منطقه در مقیاس سالانه و در فصول پاییز و زمستان می باشد. لذا با توجه به قرار گرفتن تالاب گاوخونی در قسمت غربی ایستگاه ورزنه و نزدیک بودن آن به تالاب گاوخونی می توان اذعان داشت که یکی از منشاهای احتمالی ورود جریان گرد و غبار به این شهرستان ، سطوح خشکیده تالاب گاوخونی می باشد.

لینک کمکی