فایل ورد (word) کمينه کردن هزينه در زنجيره تامين با در نظر گرفتن محدوديت هاي موجود با استفاده از برنامه ريزي آرماني

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) کمينه کردن هزينه در زنجيره تامين با در نظر گرفتن محدوديت هاي موجود با استفاده از برنامه ريزي آرماني دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) کمينه کردن هزينه در زنجيره تامين با در نظر گرفتن محدوديت هاي موجود با استفاده از برنامه ريزي آرماني  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) کمينه کردن هزينه در زنجيره تامين با در نظر گرفتن محدوديت هاي موجود با استفاده از برنامه ريزي آرماني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) کمينه کردن هزينه در زنجيره تامين با در نظر گرفتن محدوديت هاي موجود با استفاده از برنامه ريزي آرماني :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : پنجمين کنفرانس ملي پژوهش هاي مديريت و مهندسي صنايع

تعداد صفحات :18

چکیده مقاله:

امروزه مدیریت زنجیره تامین به دلیل نقش حیاتی در موفقیت سازمانها به عنوان یکی از مباحث مهم مورد توجه پژوهشگران قرار گرفته است. همچنین کاهش هزینه در طول زنجیره تامین تاثیر بسزایی در کاهش هزینه سازمان و افزایش سوددهی آن خواهد داشت. در همین راستا پژوهش حاضر به برنامه ریزی یکپارچه زنجیره تامین با سطوح تامین، تولید و توزیع با توجه به هزینه های زنجیره تامین پرداخته است. یک مدل برنامه ریزی ریاضی خطی چندهدفه با اهداف کاهش هزینه های تامین، تولید و توزیع به عنوان هزینه های لجستیک ارایه شده است. برنامه ریزی آرمانی به عنوان راه حل مساله چند هدفه به کار گرفته شده است. شرکت پدیده شیمی قرن با عنوان اکتیو به عنوان مطالعه موردی مدل مورد نظر انتخاب گردیده است. در این پژوهش با استفاده از برنامه ریزی آرمانی میزان سفارشات از تامین کنندگان، میزان تولید محصولات در سایتهای تولیدی مختلف، میزان محصولات ارسال شده به هر مرکز تقاضا و سایر متغیرهای مورد اهمیت مسیله تعیین گردیده است. این مقادیر تا حدود زیادی میتواند در برنامه ریزی زنجیره تامین شرکت، مورد استفاده مدیریت زنجیره تامین قرار گیرد.

لینک کمکی