فایل ورد (word) روش بهبود يافته تشخيص نفوذ در حملات چاله خاکستري به منظور رفع مشکلات امنيتي شبکه سيار موردي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) روش بهبود يافته تشخيص نفوذ در حملات چاله خاکستري به منظور رفع مشکلات امنيتي شبکه سيار موردي دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) روش بهبود يافته تشخيص نفوذ در حملات چاله خاکستري به منظور رفع مشکلات امنيتي شبکه سيار موردي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) روش بهبود يافته تشخيص نفوذ در حملات چاله خاکستري به منظور رفع مشکلات امنيتي شبکه سيار موردي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) روش بهبود يافته تشخيص نفوذ در حملات چاله خاکستري به منظور رفع مشکلات امنيتي شبکه سيار موردي :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : هفتمين همايش مهندسي برق مجلسي

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

شبکه های سیار موردی فاقد زیرساخت بوده و از اتصال گره های بی سیم خودمختار به یکدیگر ایجاد میگردند و به دلیل خودمختاری و متحرک بودن، دارای توپولوژی پویایی می باشند. مواردی از قبیل عدم وجود زیرساخت و خودمختاری گره ها در کنار خود چالش های امنیتی برای شبکه های سیار موردی به همراه داشته اند. در این مقاله ارایه راهکاری جهت مقابله با اینگونه حملات از طریق بهبود روش تشخیص نفوذ با استفاده از پروتکل مسیریابی AODV می باشد. با افزودن مکانیسمی به پروتکل مسیریابی AODV به مقابله با حملات چاله خاکستری می پردازد. در این مقاله با پیشنهاد نسخه تغییر یافته با روش پیشنهادی مشکل انتقال بسته به مقصد همراه با بهبود کارایی توان عملیاتی متوسط %22 بهبود، تاخیر انتها به انتها متوسط %28 بهبود حل شده است. نتایج شبیه سازی ها نشان می دهد که کارایی این روش بسیار مناسب بوده و در برخی سناریو ها مانند شبکه های بزرگ و شلوغ، تراکم گره ها و تعداد گرهه های بدخواه کارایی بهتری دارد.

لینک کمکی