فایل ورد (word) مروري بر مقياس پذيري در واحد کنترل شبکه هاي تعريف شده (رويکرد توزيع شده-توپولوژي سلسله مراتبي)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مروري بر مقياس پذيري در واحد کنترل شبکه هاي تعريف شده (رويکرد توزيع شده-توپولوژي سلسله مراتبي) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مروري بر مقياس پذيري در واحد کنترل شبکه هاي تعريف شده (رويکرد توزيع شده-توپولوژي سلسله مراتبي)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مروري بر مقياس پذيري در واحد کنترل شبکه هاي تعريف شده (رويکرد توزيع شده-توپولوژي سلسله مراتبي)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مروري بر مقياس پذيري در واحد کنترل شبکه هاي تعريف شده (رويکرد توزيع شده-توپولوژي سلسله مراتبي) :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : هفتمين همايش مهندسي برق مجلسي

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

معماری شبکه نرم افزاری تعریف شده (SDN) در پاسخ به محدودیت های معماری شبکه های سنتی برای نیاز شبکه های پیچیده امروزی ظهور کرده است. شبکه های تعریف شده به عنوان تکنولوژی منطقی متمرکز اجازه میدهد تا مدیران شبکه از طریق یک لایه انتزاعی برای مدیریت خدمات شبکه در سطح پایین تر استفاده کنند. بنابراین، مقیاس پذیری در کنترل کننده، یکی از مشکلاتی است که نیاز به توجه بیشتری دارد. در این مقاله در مورد مسایل مربوط به مقیاس پذیری کنترل کننده (ها) در معماری سلسله مراتبی بحث شده. طراحی توپولوژی یکی از مهمترین رویکردهای مربوط به آن است که در آن رابطه بین توپولوژی و مسایل مربوط به مقیاس پذیری که یکی از زیر مجموعه رویکردهای توزیع شده است مورد مطالعه قرار گرفته است.

لینک کمکی