فایل ورد (word) بررسي آزمايشگاهي تاثير آب حاوي ميکرونانو حبابهاي هوا بر مقاومتهاي فشاري،کششي و خمشي فوم بتن (با تاکيد بر بلوک غير باربر)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي آزمايشگاهي تاثير آب حاوي ميکرونانو حبابهاي هوا بر مقاومتهاي فشاري،کششي و خمشي فوم بتن (با تاکيد بر بلوک غير باربر) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي آزمايشگاهي تاثير آب حاوي ميکرونانو حبابهاي هوا بر مقاومتهاي فشاري،کششي و خمشي فوم بتن (با تاکيد بر بلوک غير باربر)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي آزمايشگاهي تاثير آب حاوي ميکرونانو حبابهاي هوا بر مقاومتهاي فشاري،کششي و خمشي فوم بتن (با تاکيد بر بلوک غير باربر)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي آزمايشگاهي تاثير آب حاوي ميکرونانو حبابهاي هوا بر مقاومتهاي فشاري،کششي و خمشي فوم بتن (با تاکيد بر بلوک غير باربر) :


سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : نهمين کنفرانس ملي بتن

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

در این پژوهش مقایسه ای بین آب معمولی و آب حاوی میکرونانو حباب های هوا در زمینه ی فوم بتن انجام شد. تمرکز آزمایش ها روی یک طرح مخلوط و با تکرارهای بالا است تا بتوان به صورت قطع به نتایج استناد کرد. بطور کلی مصالح مورد نیاز برای ساخت بلوک فوم بتن عبارتست از : سیمان، ماسه(اعم از پودر سنگ یا خاکستر بادی و غیره)، آب و کف فوم.لازم به ذکر است فوم بتن بدون ماسه در قسمت کف ریزی ساختمان کاربرد دارد که جنبه باربری ندارد و صرفا روش نوینی است که اخیرا به جای پوکه ریزی در کف ساختمان ها، بازار را در اختیار گرفته است.طرح مخلوط آزمایش ها عبارتست از: عیار سیمان kg/m3 350، پودر سنگ kg/m3 300 و نسبت آب به سیمان 0.6. آزمایش های انجام شده نیز شامل: آزمون مقاومت فشاری، آزمون مقاومت کششی و آزمون مقاومت خمشی میباشد.طبق نتایج اخذ شده از آزمایش ها، آب حاوی میکرونانوحباب های هوا همانند دیگر نانو ذرات، تاثیر مثبتی روی خواص مکانیکی فوم بتن داشته بطوری که باعث افزایش مقاومت فشاری،خمشی و کششی شده است. چگالی خشک مدنظر بلوکها در آزمایش ها kg/m3700 تا kg/m3800 میباشد. آزمون مقاومت فشاری در 15 تکرار و 164 عدد بلوک مکعبی 10 سانتیمتری در سنین 7، 28 و 90 روزه انجام گردید و نتایج افزایش مقاومت 18، 13و 5 درصدی نمونههای حاوی آب میکرونانوحباب را به ترتیب در سنین 7، 28 و 90 روز نشان داد. به دلیل آنکه چگالی آزمایش ها جز چگالی بلوکهای جداکننده غیرباربر است لذا آزمونهای مقاومت خمشی و کششی فقط در دو تکرار و فقط در سن 28 روزه انجام شد و تمرکز پژوهش بر مقاومت فشاری است. آزمون مقاومت خمشی و کششی در دو تکرار یک مرتبه با آب معمولی و یک مرتبه با آب حاوی میکرونانوحباب(که به اختصار به آن میناب اطلاق میشود) انجام شد و نتیجه، افزایش 22 درصدی مقاومت کششی و 27 درصدی مقاومت خمشی را نسبت به نمونههای معمولی نشان داد.

لینک کمکی