فایل ورد (word) بررسي دوام بتن هاي خودتراکم حاوي ميکروسيليس و پوزولان خاش توسط آزمايش عمق نفوذ آب تحت فشار

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي دوام بتن هاي خودتراکم حاوي ميکروسيليس و پوزولان خاش توسط آزمايش عمق نفوذ آب تحت فشار دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي دوام بتن هاي خودتراکم حاوي ميکروسيليس و پوزولان خاش توسط آزمايش عمق نفوذ آب تحت فشار  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي دوام بتن هاي خودتراکم حاوي ميکروسيليس و پوزولان خاش توسط آزمايش عمق نفوذ آب تحت فشار،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي دوام بتن هاي خودتراکم حاوي ميکروسيليس و پوزولان خاش توسط آزمايش عمق نفوذ آب تحت فشار :


سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : نهمين کنفرانس ملي بتن

تعداد صفحات :16

چکیده مقاله:

امروزه باتوجه به حجم ساخت و ساز در کشور و به دنبال زیان های جانی و مالی گسترده در اثر حوادث طبیعی همچون زلزله، استفاده از مصالح و روش های نوین جهت افزایش کیفیت، عمر مفید و دوام سازه ها و کاهش هزینه های ساخت ضرورتی انکار ناپذیر است. در مواردی مانند پایه پل ها، ستون های طبقات پایین ساختمان های بلند و... عملا ویبره کردن بتن غیر ممکن است. برای رفع این مشکل باید از بتن خودتراکم استفاده شود که باعث تراکم کامل بتن شده و سرعت بتن ریزی افزایش می یابد. این نوع بتن با استفاده از فوق روان کننده ها و مواد افزودنی دیگر تولید می شود. در بتن خودتراکم به خاطر نیاز به حجم خمیر بیشتر در طرح مخلوط، استفاده از عیارهای زیاد سیمان مرسوم می باشد و گاهی این افزایش میزان سیمان؛ باعث عبور از مقدار بهینه مصرف سیمان می گردد که برخلاف تصور عموم، با افزایش هزینه و مصرف سیمان بیشتر، کاهش مقاومت فشاری را نیز به دنبال دارد. همچنین استفاده بیش ازحد سیمان سبب افزایش تولید گازهای گلخانه ای شده و باعث آلودگی محیط زیست می گردد. ازآنجایی که میکروسیلیس و پوزولان خاش در کشور به طور قابل ملاحظه ای تولید می گردد و استفاده از آن ها نیز ازنظر اجرایی و همچنین اقتصادی قابل توجیه است؛ لذا در تحقیق حاضر از این نوع پوزولان ها استفاده نموده ایم. در تحقیق انجام شده 21 طرح مخلوط بتن خودتراکم در نسبت های آب به سیمان 40/0، 45/0 و50/0 با مصرف میکروسیلیس 7.5%،5%و 10% و پوزولان خاش 25%،15% و 35% و 3 طرح مخلوط شاهد نیز جهت مقایسه نتایج مورد ارزیابی قرار گرفته است. نتایج نشان می دهد که استفاده از میکروسیلیس و پوزولان خاش سبب کاهش عمق نفوذ آب گردیده است.

لینک کمکی