فایل ورد (word) کنترل کيفيت آماري آزمون مقاومت فشاري در فرآيند توليد بتن- مطالعات موردي پروژه هاي شهري تهران

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) کنترل کيفيت آماري آزمون مقاومت فشاري در فرآيند توليد بتن- مطالعات موردي پروژه هاي شهري تهران دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) کنترل کيفيت آماري آزمون مقاومت فشاري در فرآيند توليد بتن- مطالعات موردي پروژه هاي شهري تهران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) کنترل کيفيت آماري آزمون مقاومت فشاري در فرآيند توليد بتن- مطالعات موردي پروژه هاي شهري تهران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) کنترل کيفيت آماري آزمون مقاومت فشاري در فرآيند توليد بتن- مطالعات موردي پروژه هاي شهري تهران :


سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : نهمين کنفرانس ملي بتن

تعداد صفحات :13

چکیده مقاله:

ارزیابی کیفی بتن از دیرباز به لحاظ پیچیدگی های ذاتی آن مورد توجه متخصصان و مهندسان بوده است. تلاش‎های زیادی در خصوص توجه به آزمون مقاومت فشاری در کنار لحاظ کردن معیار های دوامی و ویژگی های بتن تازه انجام شده است و ادامه دارد. با توجه به اهمیت نقش بتن و جایگاه سازه ای آن در پروژه های کشور و همچنین نیاز بهره وری مناسب از آن در پروژه ها، یک روند پایدار، تحت کنترل و توانمند نیاز می باشد. با توجه به تکیه نظام فنی اجرایی کشور بر آزمون مقاومت فشاری بتن در ضوابط و قوانین این موضوع مورد بحث در این مقاله قرار گرفته است. بررسی نتایج آزمایشات عموما به صورت یک به یک بوده و به تعبیری گسسته صورت می گیرد و یک ملاک معیار مناسب برای تحقیق، مناسب بودن و نبودن شرایط بتن تولید شده در قالب یک فرآیند وجود ندارد. در این مقاله با توجه به اهمیت موضوع و بهره گیری از روش های کنترل کیفیت آماری(SQC) و کنترل فرآیند آماری(SPC) در مورد کیفیت بتن‎های تولیدی اظهار نظر می شود. در این راستا با معرفی ابزارهای مناسب کنترل کیفیت و تحلیل قابلیت فرآیند آن نسبت به ارایه مدلی مناسب برای رصد شرایط بتن اقدام شده است. با توجه به پارامترهای در نظر گرفته شده در مطالعات آماری می توان در مورد توانایی و تحت کنترل بودن فرآیند و در نهایت در مورد کیفیت بتن اظهار نظر کرد. در این مقاله از نتایج چند پروژه فعال شهری تهران استفاده شده است و نتایج 28 روزه مقاومت فشاری آن ها مورد این بررسی های آماری قرار گرفته اند.

لینک کمکی