فایل ورد (word) اثر بازدارندگي اسانس گياه دارويي مورد و اکاليپتوس بر قارچ هاي Candida albicans و Fusarium oxysporum

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) اثر بازدارندگي اسانس گياه دارويي مورد و اکاليپتوس بر قارچ هاي Candida albicans و Fusarium oxysporum دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) اثر بازدارندگي اسانس گياه دارويي مورد و اکاليپتوس بر قارچ هاي Candida albicans و Fusarium oxysporum  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) اثر بازدارندگي اسانس گياه دارويي مورد و اکاليپتوس بر قارچ هاي Candida albicans و Fusarium oxysporum،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) اثر بازدارندگي اسانس گياه دارويي مورد و اکاليپتوس بر قارچ هاي Candida albicans و Fusarium oxysporum :


سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : هفتمين همايش سراسري کشاورزي و منابع طبيعي پايدار

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

به منظور ارزیابی اثر بازدارندگی اسانس گیاه دارویی مورد و اکالیپتوس بر قارچهای فوزاریوم اکسیسپوروم و کاندیدا آلبیکنس این پژوهش در قالب طرح بلوک کاملا تصادفی با سه تکرار انجام گرفت. بررسی اثر ضدقارچی اسانس دو گیاه علیه قارچهای مورد پژوهش به روش دیسک دیفیوژن و در شش غلظت انجام شد. خاصیت ضد قارچی اسانس مورد با قطر هاله عدم رشد7/9میلیمتر بیشترین اثر بازدارندگی و تقریبا برابر با اکالیپتوس با قطر هاله عدم رشد7/8میلیمتر بود. بر اساس نتایج حاصل از روش دیسک دیفیوژن، حساسترین C .albicans و F. oxysporum مقاوم ترین بود.

لینک کمکی