فایل ورد (word) اثرات استرس گرمايي بر توليد و ترکيبات شير و عملکرد توليد مثلي گاو شيري نژاد آميخته(بومي*هلشتاين)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) اثرات استرس گرمايي بر توليد و ترکيبات شير و عملکرد توليد مثلي گاو شيري نژاد آميخته(بومي*هلشتاين) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) اثرات استرس گرمايي بر توليد و ترکيبات شير و عملکرد توليد مثلي گاو شيري نژاد آميخته(بومي*هلشتاين)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) اثرات استرس گرمايي بر توليد و ترکيبات شير و عملکرد توليد مثلي گاو شيري نژاد آميخته(بومي*هلشتاين)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) اثرات استرس گرمايي بر توليد و ترکيبات شير و عملکرد توليد مثلي گاو شيري نژاد آميخته(بومي*هلشتاين) :


سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : هفتمين همايش سراسري کشاورزي و منابع طبيعي پايدار

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

این تحقیق با 30راس گاو شیری نژاد آمیخته( بومی* هلشتاین) در استان لرستان انجام گرفت. دام ها دارای دوره زایش 2 تا 6، میانگین سن 3.3 تا 7.7 سال و میانگین وزن 394 تا 525 کیلوگرم بودند. این تحقیق در فصل بهار و تابستان بر روی فاکتورهای؛ تولید شیر، چربی شیر، پروتیین شیر، دوره باز و نرخ آبستنی صورت گرفت. تغذیه دامها نیز با توجه به مواد خوراکی مورد نیاز هر دام در اختیار آنها قرار گرفت. میانگین THI هر ماه با استفاده از داده های دما و رطوبت دریافت شده از اداره هواشناسی محل تحقیق بدست آمد. نتایج بدست آمده از این تحقیق نشان می دهد که تنش گرمایی سبب کاهش تولید شیر، کاهش نرخ آبستنی، افزایش دوره باز و کاهش ناچیز در درصد چربی و پروتیین شیر می شود.

لینک کمکی