فایل ورد (word) چالش هاي پيشروي استفاده از نمونه هاي نانومواد طلا به عنوان جاذب اشباع پذير در سيستم ليزري نيوديميوم ياگ

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) چالش هاي پيشروي استفاده از نمونه هاي نانومواد طلا به عنوان جاذب اشباع پذير در سيستم ليزري نيوديميوم ياگ دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) چالش هاي پيشروي استفاده از نمونه هاي نانومواد طلا به عنوان جاذب اشباع پذير در سيستم ليزري نيوديميوم ياگ  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) چالش هاي پيشروي استفاده از نمونه هاي نانومواد طلا به عنوان جاذب اشباع پذير در سيستم ليزري نيوديميوم ياگ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) چالش هاي پيشروي استفاده از نمونه هاي نانومواد طلا به عنوان جاذب اشباع پذير در سيستم ليزري نيوديميوم ياگ :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس ملي ميکرو نانو فناوري

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

در این تحقیق، چالش های پیشروی استفاده از نانومواد طلا به عنوان جاذب اشباع پذیر در سیستم لیزری نیودیمیوم یاگ مورد بررسی قرار گرفت. نانومواد مورد بررسی، نانوذرات و نانومیله طلا می باشد. نانومیله طلا به دلیل هندسه استوانه ای دارای دو قله جذب طولی در امتداد محور میله و عرضی عمود بر محور می باشد که به ازای نسبت وجه بالا، محل قله جذب طولی آن پیرامون طول موج اصلی لیزر نیودیمیوم یاگ قرار می گیرد. همچنین، محل قرارگیری تک قله جذب نانوذرات طلا در اطراف طول موج هماهنگ دوم لیزر فوق می باشد. بنابراین، با توجه به قرارگیری قله جذب طولی نانومیله طلا و عرضی نانوذرات به ترتیب در اطراف طول موج های اصلی و هماهنگ دوم لیزر مذکور، می توان از این نانومواد به عنوان یک جاذب اشباع پذیر جهت تولید تپ های نانوثانیه استفاده نمود. اما، دلایلی همچون انباشتگی نانومواد ناشی از گرما،حساسیت بالای تنظیمات سیستم لیزری و نیاز به لایه نشانی ضدبازتاب سطح جلویی و عقبی کووت امکان استفاده از نانومواد را دچار چالش کرده است که بررسی های تجربی آن همچنان ادامه دارد.

لینک کمکی