فایل ورد (word) تفسير نمودارهاي پتروفيزيکي يکي از چاه هاي ميدان نفتي مسجد سليمان با استفاده از نرم افزار ژئولاگ 6.6

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) تفسير نمودارهاي پتروفيزيکي يکي از چاه هاي ميدان نفتي مسجد سليمان با استفاده از نرم افزار ژئولاگ 6.6 دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) تفسير نمودارهاي پتروفيزيکي يکي از چاه هاي ميدان نفتي مسجد سليمان با استفاده از نرم افزار ژئولاگ 6.6  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) تفسير نمودارهاي پتروفيزيکي يکي از چاه هاي ميدان نفتي مسجد سليمان با استفاده از نرم افزار ژئولاگ 6.6،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) تفسير نمودارهاي پتروفيزيکي يکي از چاه هاي ميدان نفتي مسجد سليمان با استفاده از نرم افزار ژئولاگ 6.6 :
نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس ملي فناوريهاي معدنکاري ايران

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

فهم عمومی از پتروفیزیک، شامل مفهوم معادلات پاسخ برای ابزارها و روشهای استفاده شده می باشد. در این پروژه از داده های چاه پیمایی و نرم افزار ژئولاگ در تفسیر و بررسی پارامترهای مخازن و توسعه میدان استفاده شد. همچنین با استفاده از داده های حاصله، حجم شیل، لیتولوژی چاه، زونهای هیدروکربنی، تخلخل، درجه اشباع آب و درصد سیالات اشباع توسط روش های احتمالی محاسبه شدند. تمامی محاسبات، تصحیحات و ترسیم گرافیکی لاگها در روش احتمالی توسط نرم افزار تصصی پتروفیزیک، ژئولاگ 6.6 انجام گرفت. در این مطالعه پس از انجام تخصیحات محیطی، نمودار توترون و چگالی که از نمودرهای تخلخل محسوب می شوند، همزمان برای تعیین رخساره لیتولوژیکی بکار برده شدند. لیتولوژی غالب در چاه مورد مطالعه، کانی کلسیت بود. کانی رسی عمده در چاه کائولینیت می باشد. دیگر کانی های تشکیل دهنده این منطقه را ارتوکلاز وکواتز تکیل می دادند. درصد اشباع برابر 48.2 درصد ارزیابی شد. مقدار تخلخل متوسط در سازند مورد مطالعه 25 درصد بود. با توجه به حضور کانی رسی کائولینیت در سازند مورد مطالعه، امکان ریزش چاه و انحراف از احلت قائم در منطقه دربرگیرنده این کانی وجود دارد.

لینک کمکی