فایل ورد (word) تحليل عملکرد و رتبه بندي پروژه هاي R&D با استفاده از کارت امتيازي متوازن و تحليل پوششي دادهها

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) تحليل عملکرد و رتبه بندي پروژه هاي R&D با استفاده از کارت امتيازي متوازن و تحليل پوششي دادهها دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) تحليل عملکرد و رتبه بندي پروژه هاي R&D با استفاده از کارت امتيازي متوازن و تحليل پوششي دادهها  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) تحليل عملکرد و رتبه بندي پروژه هاي R&D با استفاده از کارت امتيازي متوازن و تحليل پوششي دادهها،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) تحليل عملکرد و رتبه بندي پروژه هاي R&D با استفاده از کارت امتيازي متوازن و تحليل پوششي دادهها :
نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس ملي تحليل پوششي دادها

تعداد صفحات :5

چکیده مقاله:

مساله ارزیابی پروژه های R&D به یکی از پرچالس ترین مسائل تصمیم گیری تبدیل شده است. پروژه ها باید قابل ارزیابی و اولویت بندی بوده تا بتوان منابع را به نحو موثری به آنها تخصیص داد. تا کنون سیستم های ارزیابی عملکرد متفاوتی توسعه داده شده اند. از جمله سیستم های ارزیابی عملکرد، کارت امتیازی متوازن و تحلیل پوششی داده ها می باشد که نمی توان آنها را به عنوان تکنیک های جایگزین هم مطرح کرد بلکه تلفیقی از آنها در نظام ارزیابی عملکرد لازم به نظر میرسد. یکی از نقاط ضعف مدلهای کلاسیک DEA عدم توانایی در رتبه بندی واحدهای کارا می باشد. به همین منظور در این تحقیق پس از تعیین شاخص های ارزیابی با استفاده تاز رویکرد کارت امتیازی متوازن و محاسبه امتیاز کارایی پروژه های R&D با استفاده از روش CCR اصلاح شده مضربی ورودی محور و تعیین پروژه های کارا که امکان رتبه بندی آنها با امتیاز کارایی آنها که برابر با یک می باشد وجود ندارد، با استفاده از دو روش اندرسون-پترسون و کارایی متقاطع پروژه های کارا رتبه بندی شده و همچنین به منظور تعیین تاثیر گذارترین شاخص بر امتیاز کارایی، تحلیل حساسیت بر روی شاخص های ارزیابی انجام گرفته است.

لینک کمکی