فایل ورد (word) بررسي نحوه عملکرد بادخورهاي احداث شده بر روي نوک برج ها در مناطق خشک با استفاده از ديناميکسيالات محاسباتي(مطالعه موردي: بانکI&M در نايروبي)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي نحوه عملکرد بادخورهاي احداث شده بر روي نوک برج ها در مناطق خشک با استفاده از ديناميکسيالات محاسباتي(مطالعه موردي: بانکI&M در نايروبي) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي نحوه عملکرد بادخورهاي احداث شده بر روي نوک برج ها در مناطق خشک با استفاده از ديناميکسيالات محاسباتي(مطالعه موردي: بانکI&M در نايروبي)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي نحوه عملکرد بادخورهاي احداث شده بر روي نوک برج ها در مناطق خشک با استفاده از ديناميکسيالات محاسباتي(مطالعه موردي: بانکI&M در نايروبي)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي نحوه عملکرد بادخورهاي احداث شده بر روي نوک برج ها در مناطق خشک با استفاده از ديناميکسيالات محاسباتي(مطالعه موردي: بانکI&M در نايروبي) :
نام کنفرانس یا همایش : سومين همايش ملي مقابله با بيابان زايي و توسعه پايدار تالاب هاي کويري ايران

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

بادخورها، برای گرفتن باد و هدایت هوای تازه به داخل ساختمان طراحی می شوند. بادخورها می توانند هوای بیرون راجمع کرده و آن را در فضای داخلی ساختمان رها کنند. برای آنکه وجود یک بادخور مؤثر باشد، باید همه سویه باشد وبا چرخش، به موازات جهت باد قرار گیرد. عملکرد بادخورها، زمانی به حداکثر می رسد که هوای تازه را برای فضاهای بزرگ و بازی مانند یک دهلیز سرگشاده تأمین کنند. در این مقاله بعد از بیان نحوه عملکرد بادخورها، با استفاده ازدینامیک سیالات محاسباتی به بررسی نحوه عملکرد نوعی از بادخورها که بر روی نوک برج ها قرار میگیرد پرداخته ایم. برای این منظور ابتدا مدل هندسی و مش بندی سازه در نرم افزارGAMBIT انجام شده و سپس با استفاده از نرم افزارFLUENT به بررسی الگوی جریان در این نوع از بادخورها پرداخته ایم. نتایج حاصل از آنالیز بصورت کانتورهای سرعت در جهاتY ،X و الگوی جریان و ... نمایش داده شده است.

لینک کمکی