فایل ورد (word) بررسي امکان غني‌سازي پتاسيم در خاک‌هاي منطقه کردکوي - استان گلستان و تأثير آن بر پنبه در کرتهاي دائم

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي امکان غني‌سازي پتاسيم در خاک‌هاي منطقه کردکوي - استان گلستان و تأثير آن بر پنبه در کرتهاي دائم دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي امکان غني‌سازي پتاسيم در خاک‌هاي منطقه کردکوي - استان گلستان و تأثير آن بر پنبه در کرتهاي دائم  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي امکان غني‌سازي پتاسيم در خاک‌هاي منطقه کردکوي - استان گلستان و تأثير آن بر پنبه در کرتهاي دائم،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي امکان غني‌سازي پتاسيم در خاک‌هاي منطقه کردکوي - استان گلستان و تأثير آن بر پنبه در کرتهاي دائم :
نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش ملي دستاوردهاي نوين در توليد گياهان روغني

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

به منظور بررسی اثر تیمار های پتاسیم بر مقدار پتاسیم قابل جذب خاک، عملکرد وش بیماری بوته میری پند، این آزمایش از سال زراعی 1377 با هفت بیمار پتاسیم شامل (صفر، 150، 300، 450، 600، 750، 900) کیلوگرم K2O در هکتار و در قالب طرح بلوک‌های کامل تصادفی در سه تکرار بر روی پنبه و در ساحل و به مدت شش سال در یک خاک mesic Typic Haplaquept) Fine – silty, mixed ( درگاه تحقیقات کشاورز کردکوی اجرا شد. نتایج تجزیه واریانس نشان داد که اثر سال و پتاسیم و نیز اثر متقابل سال در تیمار بر عملکرد در سطح یک در صد معنی‌دار بوده است. همچنین اثر بیماری‌های مختلف پتاسیم بر زودسی (برداشت اول) نیست معنی دار بود. افزایش پتاسیم خاک در صد بوته‌های مبتلا به ورتسلیوم را کاهش داد.

لینک کمکی