فایل ورد (word) استفاده از اثر capture در مقابله با برخورد j" ih در سيستم‌هاي FRID مطابق استاندارد ido 18000-6c

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) استفاده از اثر capture در مقابله با برخورد j" ih در سيستم‌هاي FRID مطابق استاندارد ido 18000-6c دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) استفاده از اثر capture در مقابله با برخورد j" ih در سيستم‌هاي FRID مطابق استاندارد ido 18000-6c  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) استفاده از اثر capture در مقابله با برخورد j" ih در سيستم‌هاي FRID مطابق استاندارد ido 18000-6c،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) استفاده از اثر capture در مقابله با برخورد j" ih در سيستم‌هاي FRID مطابق استاندارد ido 18000-6c :
نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس ملي مهندسي برق اصفهان

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

اثر capture به‌معنای شناسایی تگ tag شرکت‌کننده در برخورد با سیگنال امسال قوی‌تر، می‌تواند تأثیر بسزایی در راندمان پروتکل های مقابله با برخورد تگها در سیستم‌های radio frequency identification frid داشته باشد. نکته بسیار مهم در پستی دادن اثر capture در محاسبات مربوط به تنظیم اندازه سره این در پروتکل‌های مقابله با برخورد ضریب capture می‌باشد. محققین به این نتیجه رسیدند که اگر این سری کوچک‌تر از 0/2 باشد راندمان پروتکل افزایشی چندانی نخواهد داشت. در این مقاله نشان خواهیم داد اگر بازده زمانی اسلات های slots خالی، موفق به شکست خورده در پرو تکیه‌های مقابله با برخورد مطابق استاندارد iso 18000-6c متفاوت در نظر گرفته شود با استفاده از اثر capture با ضریب 0/2 نیز می‌توان افزایش چشمگیری در راندمان پروتکل های مقابله با برخورد تگ ها ایجاد کرد. در این مقاله از پروتکل dynamic framed slotted aloha dfsa برای ارزیابی روش پیشنهادی استفاده خواهیم کرد.

لینک کمکی