فایل ورد (word) بررسي معيارهاي يک محل دفن زباله مهندسي - زيست محيطي و مقايسه آن با محل دفن زباله شهر همدان

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي معيارهاي يک محل دفن زباله مهندسي - زيست محيطي و مقايسه آن با محل دفن زباله شهر همدان دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي معيارهاي يک محل دفن زباله مهندسي - زيست محيطي و مقايسه آن با محل دفن زباله شهر همدان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي معيارهاي يک محل دفن زباله مهندسي - زيست محيطي و مقايسه آن با محل دفن زباله شهر همدان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي معيارهاي يک محل دفن زباله مهندسي - زيست محيطي و مقايسه آن با محل دفن زباله شهر همدان :
نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش ملي سلامت، محيط زيست و توسعه پايدار

تعداد صفحات :14

چکیده مقاله:

بدون شک تولید زباله در زندگی روزمره گریزناپذیر است. از این رو دفن پسماندها همواره بعنوان یکی از مشکلات اولیه مسئولین خدمات شهری محسوب شده است. مدیریت پسماندهای شهری به عواملی همچون تولید، جمع آوری، حمل و نقل، پروسه و بازیافت و دفن بهداشتی زباله بستگی دارد. آخرین مرحله از مدیریت پسماند، دفن بهداشتی زباله است که به منظور جلوگیری از اثرات زیست محیطی ناشی از این پروسه می بایست محل های دفن زباله متناسب با معیارها و اصول مهندسی – زیست محیطی طراحی و مورد استفاده قرار گیرند. طبق قوانین مدیریت پسماند کشورهای کاندا و آمریکا، محل دفن شامل دو لایه متراکم شده رسی به عنوان لایه های مانع حرکت آلودگی و دو لایه شنی به عنوان لایه های جمع آوری و زهکش شیرابه می باشد. حد واسط دو لایه را نیز یک لایه ژئوتکستایل به عنوان جداکننده قرار می دهند. در این مقاله معیارهای فنی یک محل دفن زباله مهندسی – زیست محیطی با محل دفن زباله شهر همدان مورد مقایسه قرار گرفته است.

لینک کمکی