فایل ورد (word) طراحي مجموعه ي تفريحي - فرهنگي، با نگاهي به اقليم و توسعه ي پايدار (نمونه کاربردي: شهرستان پاريز در استان کرمان)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) طراحي مجموعه ي تفريحي - فرهنگي، با نگاهي به اقليم و توسعه ي پايدار (نمونه کاربردي: شهرستان پاريز در استان کرمان) دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) طراحي مجموعه ي تفريحي - فرهنگي، با نگاهي به اقليم و توسعه ي پايدار (نمونه کاربردي: شهرستان پاريز در استان کرمان)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) طراحي مجموعه ي تفريحي - فرهنگي، با نگاهي به اقليم و توسعه ي پايدار (نمونه کاربردي: شهرستان پاريز در استان کرمان)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) طراحي مجموعه ي تفريحي - فرهنگي، با نگاهي به اقليم و توسعه ي پايدار (نمونه کاربردي: شهرستان پاريز در استان کرمان) :
نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش ملي سلامت، محيط زيست و توسعه پايدار

تعداد صفحات :14

چکیده مقاله:

گروههای مختلف در جامعه، نیازمند آنند که به آنها اجازه ی ماندن در فضاهایی که با آن آشنا هستند داده شود و همچنین امکان حضور در گروههای مختلف اجتماعی، تا منزوی نشوند. امروزه فضاهای شهری به بهترین وجهی می توانند، نفش مراکز زندگی جمعی را ایفا کنند و در این مکانها توفیق ملاقات دست می دهد. با نگاهی کوتاه به محلات و فضاهایی از شهر در خصوص تواتر زمانی استفاده از آنها، مشاهده می شود که متاسفانه در ساعاتی از روز بسیار شلوغ ولی در ساعات دیگر، متروکه و بلااستفاده افتاده اند و کمتر فضایی را می توان در سطح شهر پیدا نمود که در طول روز و شب از سرزندگی متعادلی برخوردار باشد. بنابراین طراحی چنین مجموعه ای که کمبود آن نیز مشهود است، ضروری می باشد. یکی از دلایل انتخاب این مجموعه در منطقه ی پاریز، مجاورت آن با مناطق صنعتی مهم کشور (مس سرچشمه و سنگ آهن گل گهر سیرجان) است که می تواند باعث جذب توریست شود که سهم درآمد حاصل از این صنعت، به عنوان یکی از اصلی ترین شاخه های اقتصادی در بسیاری از کشورهای دنیا انکارناپذیر است، از این رو توجه بیشتر به این مساله که بحث درآمدهای غیرنفتی، پایه ی سیاستهای اقتصادی آن را در سالهای اخیر تشکیل داده است ضرورت می یابد. به خصوص در مورد استان کرمان که جاذبه های متعدد و متنوعی از فرهنگ و تاریخ در خود جای داده است. می توان با ایجاد امکانات مناسب رفاهی – تفریحی، زمینه لازم جهت جذب جهانگردان بیشتر و شکوفایی این صنعت را فراهم نمود.

لینک کمکی