فایل ورد (word) ارتباط بين طول بدن - وزن بدن در ماهي جوان بني، Mesopotamichthys sharpeyi تالاب شادگان، استان خوزستان

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) ارتباط بين طول بدن - وزن بدن در ماهي جوان بني، Mesopotamichthys sharpeyi تالاب شادگان، استان خوزستان دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) ارتباط بين طول بدن - وزن بدن در ماهي جوان بني، Mesopotamichthys sharpeyi تالاب شادگان، استان خوزستان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) ارتباط بين طول بدن - وزن بدن در ماهي جوان بني، Mesopotamichthys sharpeyi تالاب شادگان، استان خوزستان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) ارتباط بين طول بدن - وزن بدن در ماهي جوان بني، Mesopotamichthys sharpeyi تالاب شادگان، استان خوزستان :
نام کنفرانس یا همایش : اولين همايش ملي شيلات و آبزيان ايران

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

این تحقیق با هدف بررسی ارتباط بین طول و وزن بدن در ماهی جوان بنی، Mesopotamichthys sharpeyi در تالاب شادگان، استان خوزستان انجام گردید. 120 قطعه ماهی بنی در خردادماه سال 1390 از تالاب شادگان به وسیله تور گوشگیر صید و جمع آوری گردید و سپس به آزمایشگاه غذای زنده دانشکده منابع طبیعی دریا منتقل شدند. بعد از انتقال نمونه ها به آزمایشگاه طول کل بدن ماهی آنها توسط خط کش زیست سنجی با دقت 1 میلی متر و وزن بدن به وسیله ترازوی دیجیتال با دقت 01/0 گرم توزین گردید. معادله رگرسیون نمایی حاصل از رابطه طول – وزن این گونه (x 0155/0) e 791/8=y بدست آمد. در معادله رگرسیون به صورت نمایی میزان پارامتر 79/8-a و پارامتر 015/0-b محاسبه گردید. با توجه به مقدار پارامتر b می توان به الگوی رشد ایزومتریک در این گونه پی برد. در این تحقیق R2 تقریباً 87 ثبت گردید. فاکتور R2 بیانگر توان پیش بینی یک فرد جهت پی بردن به یک فاکتور از روی عامل دیگر است و همچنین میزان همبستگی و ارتباط دو فاکتور را نشان می دهد. به هر حال با توجه به این فاکتور می توانیم تا حدود زیادی با استفاده از معادله رگرسیونی یک سری پیش بینی هایی در زمینه جمعیت این گونه در محیط زیستش را انجام دهیم و بتوانیم به این نتایج با اطمینان بالایی اعتماد نمایم.

لینک کمکی