فایل ورد (word) توزيع فضايي زير ساخت هاي گردشگري شهري و نقش آن در توسعه پايدار شهري با استفاده از سامانه اطلاعات جغرافيا ييGIS و شاخص MORIS( مطا لعه موردي شهر زنجان )

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) توزيع فضايي زير ساخت هاي گردشگري شهري و نقش آن در توسعه پايدار شهري با استفاده از سامانه اطلاعات جغرافيا ييGIS و شاخص MORIS( مطا لعه موردي شهر زنجان ) دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) توزيع فضايي زير ساخت هاي گردشگري شهري و نقش آن در توسعه پايدار شهري با استفاده از سامانه اطلاعات جغرافيا ييGIS و شاخص MORIS( مطا لعه موردي شهر زنجان )  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) توزيع فضايي زير ساخت هاي گردشگري شهري و نقش آن در توسعه پايدار شهري با استفاده از سامانه اطلاعات جغرافيا ييGIS و شاخص MORIS( مطا لعه موردي شهر زنجان )،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) توزيع فضايي زير ساخت هاي گردشگري شهري و نقش آن در توسعه پايدار شهري با استفاده از سامانه اطلاعات جغرافيا ييGIS و شاخص MORIS( مطا لعه موردي شهر زنجان ) :
نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس ملي توسعه پايدار و عمران شهري

تعداد صفحات :16

چکیده مقاله:

از مسائلی که در برنامه ریزی شهری باید مورد توجه قرار گیرد پایداری و توسعه پایدارشهری است . عوامل مختلفی توسعه پایدار شهری را تحت تاثیر قرار می دهند. که یکی از این عوامل گردشگری و پیامدهای آن می باشد . هرگونه برنامه ریزی در امر گردشگری باید در راستای توسعه پایدار شهری باشد . از جمله مسائل مهم در این رابطه توزیع فضایی زیر ساخت گردشگری در شهر است . چگونگی توزیع فضایی این زیر ساخت ها در توسعه پایدار مناطق شهری موثر است . در این راستا در پژوهش حاضر سعی شده است به بررسی توزیع فضایی زیر ساخت ها (ایستگاه اتوبوس ، پایانه های مسافربری و پارکینگ ) در مناطق شهر زنجان پرداخته شود روش پژوهش حاضر توصیفی ، تحلیلی الگوی توزیع فضایی زیر ساخت های گردشگری با استفاده از سامانه اطلاعات جغرافیایی GIS صورت گرفته است . اطلاعات با دو روش میدانی و کتابخانه ای گردآوری شده است . نتایج پژوهش حاکی است که توزیع فضایی زیر ساخت های گردشگری نا متعادل است و از این نظر منطقه ی 1و2 به ترتیب بیشترین و کمترین زیر ساخت ها را دارند و منطقه 1 با داشتن بیشترین جاذبه های گردشگری نیازمند توسعه زیر ساخت ها است که برنامه ریزی گردشگری می تواند موجبات تعادل فضایی زیر ساخت ها را در مناطق شهر زنجان فراهم کند.

لینک کمکی