فایل ورد (word) طراحي و مدلسازي توربين قدرت براي موتور جت، بر مبناي مدل اينلي ماتيسون، جهت کاربرد ان در صنايع دريايي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) طراحي و مدلسازي توربين قدرت براي موتور جت، بر مبناي مدل اينلي ماتيسون، جهت کاربرد ان در صنايع دريايي دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) طراحي و مدلسازي توربين قدرت براي موتور جت، بر مبناي مدل اينلي ماتيسون، جهت کاربرد ان در صنايع دريايي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) طراحي و مدلسازي توربين قدرت براي موتور جت، بر مبناي مدل اينلي ماتيسون، جهت کاربرد ان در صنايع دريايي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) طراحي و مدلسازي توربين قدرت براي موتور جت، بر مبناي مدل اينلي ماتيسون، جهت کاربرد ان در صنايع دريايي :
نام کنفرانس یا همایش : چهاردهمين همايش صنايع دريايي

تعداد صفحات :14

چکیده مقاله:

در کار حاضر طراحی توربین قدرت برای یک مجموعه ژنراتور گازی انجام شده است. طراحی توربین مورد نظر بر مبنای مدل اینلی ماتیسون، صورت گرفته است که شامل تعیین پارامترهای هندسی ردیفهای ثایت و متحرک برای سه طبقه توربین میباشد. پیش بینی عملکرد توربین گازی جریان محوری در شرایط مختلف سرعت و نسبت فشار، به دلیل پرهزینه بودن و کمبود اطلاعات تجربی قابل اعتماد همواره در حال توسعهمیباشد. در این توربینها جریان مشخصات سه بعدی، لزج و گذرا دارد. امروزه ابزارهای محاسباتی و عددی، تصویر نسبتاً دقیقی از میدان جریان را به دست میدهند، لذا مدلسازی سه بعدی به منظور پیش بینی عملکرد و بهینهسازی در فاز طراحی اولیه همواره مورد نیاز میباشد. در کار حاضر به کمک نرم افزارهای تحلیل عددی توربین طراحی شده را مورد بررسی قرار میدهیم و تغییر پارامترهای اساسی را در طول توربین از منظر ترمودینامیکی و ایرودینامیکی مورد کنکاش قرار داده، با بهره گیری از انها صحت نتایج بدست امده از مدل اینلی ماتیسون را مورد ارزیابی قرار می- دهیم.

لینک کمکی