فایل ورد (word) تحليل محتواي پيام مرجع عاليقدر حضرت آيت ا.... عظمي مظاهري به همايش ملي (شهروند مسئول ، دانشگاه ، امر به معروف و نهي از منکر)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) تحليل محتواي پيام مرجع عاليقدر حضرت آيت ا.... عظمي مظاهري به همايش ملي (شهروند مسئول ، دانشگاه ، امر به معروف و نهي از منکر) دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) تحليل محتواي پيام مرجع عاليقدر حضرت آيت ا.... عظمي مظاهري به همايش ملي (شهروند مسئول ، دانشگاه ، امر به معروف و نهي از منکر)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) تحليل محتواي پيام مرجع عاليقدر حضرت آيت ا.... عظمي مظاهري به همايش ملي (شهروند مسئول ، دانشگاه ، امر به معروف و نهي از منکر)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) تحليل محتواي پيام مرجع عاليقدر حضرت آيت ا.... عظمي مظاهري به همايش ملي (شهروند مسئول ، دانشگاه ، امر به معروف و نهي از منکر) :
نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس بين المللي شهروند مسئول

تعداد صفحات :13

چکیده مقاله:

در یک نگاه ساختاری ارسال پیام توسط اشخاص مهم ، ایراد سخن و دریافت مقاله توسط پژوهشگران و نویسندگان از عناصر مهم یک همایش علمی محسوب می شوند. تحلیل محتوای پیام مرجع عالیقدر جهان تشیع حضرت آیت ا.... العظمی حسین مظاهری به همایش ملی شهروند مسئول و تبیین امر به معروف در دانشگاه در این نوشتار مورد توجه واقع شده است. ایشان در پیامی در قالب 1628 کلمه ، 27 پاراگراف و 4/5 صفحه به قطع A4 با 4 بار استناد مستقیم به قرآن کریم و 5 بار استناد مستقیم به عترت پیام خویش را در 4 بند کلی مطرح کرده اند. تحلیل محتوای پیام ایشان در بردارنده 64 مضمون است که در قالب 10 محور کلی مطرح شده است. محور نقش و کارکردهای امر به معروف با 19 پیام ، محور وظیفه نخبگان ، عالمان و اندیشمندان در اقامه امر به معروف و نهی از منکر با 9 پیام ، طرح اندیشه های بنیادی با 9 پیام ، از جمله بیشترین موارد مورد تاکید مرجع عالیقدر بوده است. تبیین جایگاه امر به معروف و نهی از منکر و تشریح ضعف ها و کاستی ها به لحاظ فراوانی کمترین فراوانی را به خود اختصاص داده است. وضع واژه امت ممتاز و تشیع اعتدالی از جمله اصطلاحات بدیع می باشد که توسط ایشان در این پیام مطرح شده است.

لینک کمکی