فایل ورد (word) بررسي سطوح اجتماعي بر اساس شيوه‌هاي تدفين در ايلام دوره دشت شوشان (براساس پژوهش‌هاي سال‌هاي 1389 - 1382)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي سطوح اجتماعي بر اساس شيوه‌هاي تدفين در ايلام دوره دشت شوشان (براساس پژوهش‌هاي سال‌هاي 1389 - 1382) دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي سطوح اجتماعي بر اساس شيوه‌هاي تدفين در ايلام دوره دشت شوشان (براساس پژوهش‌هاي سال‌هاي 1389 - 1382)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي سطوح اجتماعي بر اساس شيوه‌هاي تدفين در ايلام دوره دشت شوشان (براساس پژوهش‌هاي سال‌هاي 1389 - 1382)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي سطوح اجتماعي بر اساس شيوه‌هاي تدفين در ايلام دوره دشت شوشان (براساس پژوهش‌هاي سال‌هاي 1389 - 1382) :
نام کنفرانس یا همایش : همايش ملي باستان شناسي و معماري سازه هاي آبي دزفول

تعداد صفحات :22

چکیده مقاله:

از نظر مطالعات باستان‌شناسی، شیوه‌های تدفین، اطلاعات ارزشمندی را در زمینه‌های مختلف زندگی اجتماعی، اقتصادی و دیگر جنبه‌های لازم در جوامع پاسبان فراهم می‌آورد. در این مقاله شیوه‌های تدفین در ایلام در دشت شوشان بر اساس پژوهش‌های جدید مورد تحلیل قرار گرفته است. این دوره با رتبه‌های اجتماعی مختلفی همراه بوده است. شیوه‌های تدفین جز مراسم اجتماعی محسوب می‌شوند که در هر سطح و طبقه‌ای به گونه‌ای متفاوت اجرا می‌شوند.این تمایز های اجتماعی در شیوه‌های تدفین این دوره دیده می‌شود. یکی از متداول‌ترین شیوه‌هایی بازسازی جوامع گذشته، مطالعه تدفینها می‌باشد . در این پژوهش بررسی خود به اجتماعی بر اساس، شیب های تدفین دوره ایلام بر اساس کاوش‌های جدید در دشت شوشان مورد بررسی قرار گرفته است. موقعیت و جایگاه اجتماعی فرد متوفی در به کارگیری شیوه تدفین در این دوره ظاهراً تأثیرگذار بوده است .

لینک کمکی