فایل ورد (word) بررسي اثرات سميت سلولي 2-4-متوکسي فنيل) - بنزايميدازول بر روي سلول هاي سرطان پستان در شرايط in vitro

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي اثرات سميت سلولي 2-4-متوکسي فنيل) - بنزايميدازول بر روي سلول هاي سرطان پستان در شرايط in vitro دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي اثرات سميت سلولي 2-4-متوکسي فنيل) - بنزايميدازول بر روي سلول هاي سرطان پستان در شرايط in vitro  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي اثرات سميت سلولي 2-4-متوکسي فنيل) - بنزايميدازول بر روي سلول هاي سرطان پستان در شرايط in vitro،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي اثرات سميت سلولي 2-4-متوکسي فنيل) - بنزايميدازول بر روي سلول هاي سرطان پستان در شرايط in vitro :
نام کنفرانس یا همایش : هفتمين همايش بيوتکنولوژي جمهوري اسلامي ايران

تعداد صفحات :8

چکیده مقاله:

با وجود روش های درمانی مختلف برای مقابله با سرطان، بزرگترین مانع در راه درمان سرطان های متاستاتیک مثل سرطان پستان، این است که به طور ذاتی به شیمی درمانی مقاوم هستند و یا در طول شیمی درمانی به دارو مقاوم می شوند. بنابراین تمایل فراوانی برای یافتن ترکیبات مؤثر وجدید برای درمان این نوع سرطان ها وجود دارد. 4-متوکسی فنیل) -بنزایمیدازول ، برروی سلول های - هدف: هدف از پژوهش حاضر، بررسی اثرات سمی ترکیب سنتزی 2 . MTT با استفاده از تست (MCF سرطان پستان می باشد.

لینک کمکی