فایل ورد (word) ارزيابي آزمايشگاهي مشخصه‌هاي مکانيکي خاک مسلح با زوائد نخ تاير و مقايسه نتايج با برخي مدلهاي تئوري"

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) ارزيابي آزمايشگاهي مشخصه‌هاي مکانيکي خاک مسلح با زوائد نخ تاير و مقايسه نتايج با برخي مدلهاي تئوري" دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) ارزيابي آزمايشگاهي مشخصه‌هاي مکانيکي خاک مسلح با زوائد نخ تاير و مقايسه نتايج با برخي مدلهاي تئوري"  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) ارزيابي آزمايشگاهي مشخصه‌هاي مکانيکي خاک مسلح با زوائد نخ تاير و مقايسه نتايج با برخي مدلهاي تئوري"،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) ارزيابي آزمايشگاهي مشخصه‌هاي مکانيکي خاک مسلح با زوائد نخ تاير و مقايسه نتايج با برخي مدلهاي تئوري" :
نام کنفرانس یا همایش : پنجمين کنگره ملي مهندسي عمران

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

در این مقاله رفتار نوعی خاک ماسه ای مسلح با الیاف پلیمری نخ تایر بررسی می شود. این الیاف جزء ضایعات کارخانه لاستیک سازی می باشد که دارای مقاومت کششی زیاد و ماندگاری بسیار طولانی در خاک می باشند هدف این تحقیق ارزیابی تأثیر میزان طول و درصد الیاف در رفتار تنش-کرنش ومقاومت برشی خاک می باشد. به این منظور از آزمایش سه محوری CU روی نمونه های مسلح با الیاف دارای طول و درصدهای وزنی مختلف و همچنین آزمایش CBR روی بخشی از نمونه های مسلح استفاده شده است. همچنین نتایج بدست آمده از آزمایشهای سه محوری و مدل تئوری رنجان با هم مقایسه شده اند. بر اساس نتایج حاصل تسلیح خاک موجب افزایش مقاومت فشاری، مقاومت برشی، ظرفیت باربری و شکل پذیری نمونه ها می شود.

لینک کمکی