فایل ورد (word) بررسي رابطه بين شاخصهاي اقتصادي - اجتماعي و ميزان اميد به زندگي در کشورهايي با درآمد کمتر از متوسط

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي رابطه بين شاخصهاي اقتصادي - اجتماعي و ميزان اميد به زندگي در کشورهايي با درآمد کمتر از متوسط دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي رابطه بين شاخصهاي اقتصادي - اجتماعي و ميزان اميد به زندگي در کشورهايي با درآمد کمتر از متوسط  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي رابطه بين شاخصهاي اقتصادي - اجتماعي و ميزان اميد به زندگي در کشورهايي با درآمد کمتر از متوسط،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي رابطه بين شاخصهاي اقتصادي - اجتماعي و ميزان اميد به زندگي در کشورهايي با درآمد کمتر از متوسط :
نام کنفرانس یا همایش : اولين همايش کشوري دانشجويي عوامل اجتماعي موثر بر سلامت

تعداد صفحات :6

چکیده مقاله:

سلامتی خوب از اجزای اصلی توسعه یافتگی جوامع است عوامل زیادی برسلامت جمعیت ها اثر دارد یکی از مهمترین عوامل شرایط اقتصادی ، اجتماعی جوامع است این مطالعه با هدف تعیین ارتباط بین امیدبه زندگی با شاخصهای اجتماعی اقصادی منتخب در کشورهای با درآمد کمتر از متوسط صورت گرفته است. مطالعه یک پژوهش توصیفی تحلیلی از نوع اکولوژیکال است نمونه برابر با جمعیت هدف یعنی گزارشات سلامت و اقتصادی مربوط به 53 کشور با درآمد کمتر از متوسط می باشد. داده های آماری مربوط به شاخصها از گزارشات آماری منتشره توسط سازمان جهانی بهداشت و سازمان ملل متحد استخراج شده است. جهت تحلیل داده ها از روش رگرسیون خطی چندگانه استفاده شد.

لینک کمکی