فایل ورد (word) تاثير گروه درماني شناختي - رفتاري بر کيفيت زندگي ادراک شده بيماران زن مبتلا به مولتيپل اسکلروز

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) تاثير گروه درماني شناختي - رفتاري بر کيفيت زندگي ادراک شده بيماران زن مبتلا به مولتيپل اسکلروز دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) تاثير گروه درماني شناختي - رفتاري بر کيفيت زندگي ادراک شده بيماران زن مبتلا به مولتيپل اسکلروز  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) تاثير گروه درماني شناختي - رفتاري بر کيفيت زندگي ادراک شده بيماران زن مبتلا به مولتيپل اسکلروز،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) تاثير گروه درماني شناختي - رفتاري بر کيفيت زندگي ادراک شده بيماران زن مبتلا به مولتيپل اسکلروز :
نام کنفرانس یا همایش : اولين همايش کشوري دانشجويي عوامل اجتماعي موثر بر سلامت

تعداد صفحات :13

چکیده مقاله:

مطالعه حاضر با هدف تعیین گروه درمانی شناختی - رفتاری بر کیفیت زندگی ادراک شده بیماران زن مبتلا به مولتیپل اسکلروز ( ام . اس /MS) انجام شد. این پژوهش به روش نیمه تجربی از نوع هدفمند و با طرح پیش آزمون و پس آزمون با دو گروه ازمایش و کنترل بوده است پس از کسب موافقت 17 نفر از بیماران زن 18 تا 50 ساله مبتلا به ام . اس که از زمان تشخیص بیماری آنها حداقل 1 سال گذشته بود افراد مذکور در گروه آزمایش قرار گرفتند.

لینک کمکی