فایل ورد (word) بررسي عملکرد قاب خمشي وديوار برشي در سيستم دوگانه و ارائه ارتفاع بهينه ديوار براي اين سيستم

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي عملکرد قاب خمشي وديوار برشي در سيستم دوگانه و ارائه ارتفاع بهينه ديوار براي اين سيستم دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي عملکرد قاب خمشي وديوار برشي در سيستم دوگانه و ارائه ارتفاع بهينه ديوار براي اين سيستم  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي عملکرد قاب خمشي وديوار برشي در سيستم دوگانه و ارائه ارتفاع بهينه ديوار براي اين سيستم،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي عملکرد قاب خمشي وديوار برشي در سيستم دوگانه و ارائه ارتفاع بهينه ديوار براي اين سيستم :
نام کنفرانس یا همایش : اولين همايش ملي سازه، زلزله، ژئوتکنيک

تعداد صفحات :13

چکیده مقاله:

سیستم دوگانه سیستمی است که در آن مقاومت در برابر نیروی جانبی توسط مجموعه از دیوار برشی و قاب خمشی صورت می گیرد. امروزه استفاده از این سیستم به دلیل عملکرد خوب آن در موقع زلزله، در کشور ما رو به فزونی است. اما از آنجا که قابلیت این سیستم به میزان اندرکنش افقی، که متأثر از سختیهای نسبی دیوار و قاب است، بستگی دارد و هرچه سازه بلند تر و قابها سختتر باشد، این اندرکنش بیشتر خواهد بود، لذا استفاده از این سیسستم بدون توجه و آگاهی نسبت به این عملکرد ممکن است مهندسین را به سوی طراحی های اشتباه سوق دهد. با توجه به اینکه تغییر شکل برشی قاب و خمشی دیوار در طبقات بالا با یکدیگر در تضاد می باشد، بدست آوردن ارتفاع بهینه برای دیوار در این سیستم این امکان را فراهم می کند تا از عملکرد منفی دیوار بر روی قاب در طبقات بالا جلوگیری شود. در این مقاله به کمک تحلیل های کامپیوتری و تأمین ملزومات آیین نامه 2800 ، ارتفاع بهینه دیوار برشی در سیستم دوگانه ارائه شده است.

لینک کمکی