فایل ورد (word) برنامه ريزي توسعه توأم توليد و انتقال با توجه به معيارهاي کارايي بازار و هزينه سرمايه گذاري

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) برنامه ريزي توسعه توأم توليد و انتقال با توجه به معيارهاي کارايي بازار و هزينه سرمايه گذاري دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) برنامه ريزي توسعه توأم توليد و انتقال با توجه به معيارهاي کارايي بازار و هزينه سرمايه گذاري  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) برنامه ريزي توسعه توأم توليد و انتقال با توجه به معيارهاي کارايي بازار و هزينه سرمايه گذاري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) برنامه ريزي توسعه توأم توليد و انتقال با توجه به معيارهاي کارايي بازار و هزينه سرمايه گذاري :
نام کنفرانس یا همایش : سيزدهمين کنفرانس دانشجويي مهندسي برق ايران

تعداد صفحات :8

چکیده مقاله:

مطالعات برنامه ریزی توسعه نیروگاهها قادر به تعیین محل احداث نیروگاهها نمی باشد . واضح است که نمی توان اثبات نمود پاسخ برنامه ریزی توسعه خطوط انتقال و نیروگاهها که به صورت جداگانه به دست آمده اند در کنار هم پاسخ بهینه می باشند . این امر باعث شده است که محققینی در زمینه حل توام و یا مرکب دو زیر مسأله ، تلاشهایی را انجام دهند. در تعیین محل احداث نیروگاهها اگر از اثر خطوط انتقال چشم پوشی شود، ممکن است نیروگاهها در جاهایی احداث گردند که برای انتقال توان آنها به سایر قسمتهای شبکه مجبور به احداث خطوط انتقال اضافی شویم . برای پرهیز از دچار شدن در چنین وضعیتی و رسیدن به پاسخ بهینه ، باید به گونه ای اثر خطوط انتقال نیز در مطالعات توسعه و جایابی نیروگاهها دیده شود. این مقاله با عنوان برنامه ریزی توأم توسعه تولید و انتقال با توجه به معیارهای کارایی بازار و هزینه سرمایه گذاری با ارائه یک الگوریتم برای این امر، ضمن مدلسازی غیر خطی عدم قطعیت های غیرتصادفی ، پاسخ مسأله را به روش احتمالاتی- ریاضی بهینه می کند. این الگوریتم روی یک شبکه 30 شینهIEEEتست گردید.

لینک کمکی