فایل ورد (word) تکنيک نوين تخمين مؤلفه هاي متقارن هارمونيک ها، با استفاده از شبکه عصبي آدالاين فازي و تبديل فورتسکيو

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) تکنيک نوين تخمين مؤلفه هاي متقارن هارمونيک ها، با استفاده از شبکه عصبي آدالاين فازي و تبديل فورتسکيو دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) تکنيک نوين تخمين مؤلفه هاي متقارن هارمونيک ها، با استفاده از شبکه عصبي آدالاين فازي و تبديل فورتسکيو  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) تکنيک نوين تخمين مؤلفه هاي متقارن هارمونيک ها، با استفاده از شبکه عصبي آدالاين فازي و تبديل فورتسکيو،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) تکنيک نوين تخمين مؤلفه هاي متقارن هارمونيک ها، با استفاده از شبکه عصبي آدالاين فازي و تبديل فورتسکيو :
نام کنفرانس یا همایش : سيزدهمين کنفرانس دانشجويي مهندسي برق ايران

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

در این مقاله روش نوین تخمین مؤلفه های متقارن هارمونیک های موجود در سیگنالهای سه فاز شبکه توزیع، بر اساس شبکه عصبی آدالاین فازی ارائه می گردد. ابتدا، مؤلفه های دامنه و فاز هارمونیک فرکانس پایه و هارمونیکی موجود در هر فاز توسط یک شبکه عصبی آدالاین با تنظیم کننده فازی FUZZYADALINE استخراج می گردد. سپس مؤلفه های توالی مثبت، منفی و صفر از هارمونیکهای مورد نظر در این سیستم سه فاز، با استفاده از یک تبدیل فورتسکیو Fortescue Transform مستقل به ازای هر هارمونیک به دست می آید. به منظور ارزیابی عملکرد، تخمینگر پیشنهادی در محیط نرم افزار MATLAB شبیه سازی می شود. نتایج به دست آمده از شبیه سازی نشان دهنده کارائی بالای روش پیشنهادی در تخمین مؤلفه های متقارن هارمونیک های یک سیگنال سه فاز مصنوعی در مقایسه با ساختار Processing Unit و نیز استخراج این مؤلفه ها در یک سیستم توزیع سه فاز نمونه در شرایط حضور بارهای غیر خطی ونامتعادل می باشد. با توجه به مزایایی از قبیل سرعت و دقت زیاد، و حجم محاسباتی کم، سیستم پیشنهادی قابلیت استفاده در پایش کیفیت توان و نیز بکارگیری آن به عنوان استراتژی کنترل در ادوات CUSTOMPOWER را دارا می باشد.

لینک کمکی