فایل ورد (word) روشي ساده جهت حل پخشبار بهينه در حضور کنترل کننده ديناميکي توان با استفاده از الگوريتم پرندگان

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) روشي ساده جهت حل پخشبار بهينه در حضور کنترل کننده ديناميکي توان با استفاده از الگوريتم پرندگان دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) روشي ساده جهت حل پخشبار بهينه در حضور کنترل کننده ديناميکي توان با استفاده از الگوريتم پرندگان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) روشي ساده جهت حل پخشبار بهينه در حضور کنترل کننده ديناميکي توان با استفاده از الگوريتم پرندگان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) روشي ساده جهت حل پخشبار بهينه در حضور کنترل کننده ديناميکي توان با استفاده از الگوريتم پرندگان :
نام کنفرانس یا همایش : سيزدهمين کنفرانس دانشجويي مهندسي برق ايران

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

در این مقاله دو روش برای حل مساله پخشبار بهینه با استفاده از الگوریتم پرندگان در حضور کنترل کننده دینامیکتوان که یک عضو جدید از خانواده ادوات FACTS است ارائه می گردد. هدف اصلی مینیمم کردن هزینه عملکرد سیستم با در نظر گرفتن قیود ظرفیتی آن می باشد. در روش اول که بر اساس تغییر ماتریس YBUS برای در نظر گرفتن مدل DFC می باشد، مساله پخش بار بهینه OPF) با کنترل کردن پارامترهای DFC با استفاده از الگوریتم پرندگان حل می گردد. روش دوم ترکیبی از الگوریتم پرندگان PSO),مدل Nabavi که برای ادوات FACTS ارائه شده است، می باشد. تمرکز این روش بر روی طبیعت گسسته DFC می باشد. این روش یک راه حل ساده برای حل مسائل پخش بار بهینه بدون نیاز به تغییر ماتریس ژاکوبین ارائه می دهد که در حضور ادوات FACTS فقط دو تغییر را در ماتریس busdata خواهیم داشت. در این مقاله یک الگوریتم جدید که مبتنی بر روش نبوی می باشد برای حل مسائل پخش بار بهینه در حضور DFC ارائه می گردد.

لینک کمکی