فایل ورد (word) کاربرد نانو جاذب SBA-15 عامل دارشده با دي تيوکاربامات جهت استخراج فاز جامد يون سرب از نمونه آبي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) کاربرد نانو جاذب SBA-15 عامل دارشده با دي تيوکاربامات جهت استخراج فاز جامد يون سرب از نمونه آبي دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) کاربرد نانو جاذب SBA-15 عامل دارشده با دي تيوکاربامات جهت استخراج فاز جامد يون سرب از نمونه آبي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) کاربرد نانو جاذب SBA-15 عامل دارشده با دي تيوکاربامات جهت استخراج فاز جامد يون سرب از نمونه آبي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) کاربرد نانو جاذب SBA-15 عامل دارشده با دي تيوکاربامات جهت استخراج فاز جامد يون سرب از نمونه آبي :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : همايش بين المللي پژوهش هاي مهندسي شيمي و مواد

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

در این مطالعه ابتدا نانوجاذب SBA-15 از سورفکتانت P123 و تترا اتیل اورتو سیلیکا سنتز شد و سپس به وسیله تری متوکسی سیلان پروپیل آمین و دی تیو کاربامات عامل دار شد. پس از آن نانوجاذب عامل دار شده برای حذف سرب از نمونه آبی به کار گرفته شد. طیف سنجی جذب اتمی شعله ای برای تعیین مقدار یون های سرب در محلول استفاده شد. خصوصیات فیزیکی و شیمیایی نانوجاذب عامل دار شده، به وسیله آنالیز عنصری، آنالیز گرمایی، طیف سنجی مادون قرمز-تبدیل فوریه، آنالیز سطح و طیف سنجی پراش پرتو ایکس خصوصیت یابی شد. اثر پارامترهای متفاوت موثر بر کارایی حذف نظیر pH، مقدار جاذب، زمان تماس، حجم و غلظت نمونه سرب,قدرت یونی و دماهای متفاوت بررسی و بهینه شد. تحت این شرایط بهینه انحراف استاندارد نسبی برای 4 بار تکرار در سطح غلظتی 22 میلی گرم بر لیتر، 7/85 درصد به دست آمد. روش پیشنهادی به طور موفقیت آمیزی برای حذف از پساب های صنعتی آغشته شده به استاندارد به کار گرفته شد.

لینک کمکی