فایل ورد (word) پاورپوینت موزه ی هنری میلواکی

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 فایل ورد (word) پاورپوینت موزه ی هنری میلواکی دارای 26 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت موزه ی هنری میلواکی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت موزه ی هنری میلواکی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت موزه ی هنری میلواکی :

فایل ورد (word) پاورپوینت موزه ی هنری میلواکی

فایل ورد (word) پاورپوینت موزه ی هنری میلواکی در اسلاید برای کاربران عزیز در نظر گرفته شده است و شما می توانید در صورت تمایل این پاورپوینت را دانلود نمایید.

.

مقدمه :

این موزه که در آمریکا واقع شده است، اولین ساخته ی این هنرمند در آن کشور می باشد. پس از ساخت این موزه بسیاری از هنرمندان آمریکا طراحی زیبای آن را ستودند و این مسئله خود، درهای جدیدی به روی هنرمند معمار گشود و در مجلات معماری و طراحی آمریکا مقالات بسیاری در مورد آن نوشته شد. این موزه در بین سالهای تا ساخته شده است که در واقع یک مجموعه ی هنری کامل و بی نظیری می باشد. این موزه دارای غرفه های متنوعی است که سازه ی آن متحرک و به صورت بادگیر روزنه دار با قابلیت باز و بسته شدن (همچون یک پرنده ی بزرگ) می باشد. برخی نیز آن را تداعی کننده ی کشتی های قدیمBrise Soleil ی می دانند.
از مشخصات جاذب این موزه قابلیت باز و بسته شدن آن است که طلوع و غروب خورشید در طول روز مهیا کننده ی سایه های زیبا در داخل موزه بودهه که به راستی تجسم جذابیت های شهرنشینی را به ما نشان می دهد. کارشناسان اجرای طرح کالاتراوا را بسیار کمتر از قیمت تمام شده ی آن می دانستند در صورتی که هزینه ی نهایی، میلیون دلار شد در حالی که هزینه ی اولیه میلیون پیش بینی شده بود یعنی نزدیک به درصد افزایش. به همین دلیل مدیران محلی نتوانستند از عهده ی هزینه برآیند و مابقی طرح را به فاینانس گذاشتند تا بتواند هزینه ها را پوشش دهد. ساختمان اصلی موزه به طول متر و با عرض متر است که ارتفاع تا سقف . متر می باشد.

.

عنوان : فایل ورد (word) پاورپوینت موزه ی هنری میلواکی
فرمت : پاورپوینت
تعداد صفحات : اسلاید
ارائه شده در فروشگاه های سازه برتر

.

پیش نمایش اسلاید ها :

.


لینک کمکی