فایل ورد (word) پاورپوینت مسکو

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 فایل ورد (word) پاورپوینت مسکو دارای 52 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت مسکو  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت مسکو،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت مسکو :

پاورپوینت مسکو


پاورپوینت مسکو در 52 اسلاید برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است و شما می توانید در صورت تمایل این پاورپوینت را دانلود نمایید.

.

مقدمه :

تاریخ بنای این شهر به سال میلادی می‎رسد. مساحت مسکو در قرن خیلی کم بود و فقط شامل کرملین و منطقه کیتای گورود امروزی بود. اولین کلیساهای سنگی، در محوطه کرملین ساخته شدند. به دستور تزار ایوان کالیتا در سال دیوار دفاعی کرملین از تنه‎های بسیار کلفت درخت بلوط ساخته شد که دارای برج‎های دیدبانی هم بود.
حلقه‎ای از صومعه‎ها و کلیساها، کرملین را احاطه کرده بود. مسکو در طی قرن‎ها سمبل روسیه بود و توانست قلب روسیه شود. در قرن مسکو برای اولین بار پایتخت شد و توسعه این شهر با سرعت زیادی پیشرفت ‎کرد. پتر کبیر شهر سنت‎پترزبورگ را در سال میلادی به عنوان پایتخت جدیدی بر ساحل رود نوا بنا کرد و در سال پایتخت را از مسکو به سنت‎پترزبورگ انتقال داد.

.

فایل ورد (word) پاورپوینت مسکو
فهرست :

مقدمه
کرملین
میدان سرخ
مقبره ولادیمیرلنین
کلیسای واسیلی مقدس
کلیسای عیسی منجی
آسمان خراش های هفتگانه
موزه جنگ جهانی دوم و پارک پیروزی
صومعه ناوادِویچی
خیابان آربات
موزه فضانوردی
پارک ودنخا
گالری تریتیاکف
متروی مسکو
سیرک قدیمی مسکو
مراکز خرید مسکو
شاه توپ
شاه زنگ

.

عنوان : پاورپوینت مسکو
فرمت : پاورپوینت
تعداد صفحات : 52 اسلاید
ارائه شده در فروشگاه های سازه برتر

.

پیش نمایش اسلاید ها :

.


لینک کمکی