فایل ورد (word) تخمين نيروي تحريک موج آب وارد بر يک استوانه قائم با مقطع دايره اي به روش اجزاي محدود مرزي مقياس شده

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) تخمين نيروي تحريک موج آب وارد بر يک استوانه قائم با مقطع دايره اي به روش اجزاي محدود مرزي مقياس شده دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) تخمين نيروي تحريک موج آب وارد بر يک استوانه قائم با مقطع دايره اي به روش اجزاي محدود مرزي مقياس شده  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) تخمين نيروي تحريک موج آب وارد بر يک استوانه قائم با مقطع دايره اي به روش اجزاي محدود مرزي مقياس شده،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) تخمين نيروي تحريک موج آب وارد بر يک استوانه قائم با مقطع دايره اي به روش اجزاي محدود مرزي مقياس شده :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : سومين کنفرانس سراسري نوآوري هاي اخير در مهندسي عمران، معماري و شهرسازي

تعداد صفحات :16

چکیده مقاله:

در مقاله حاضر نیروی تحریک ناشی از تفرق موج آب وارد بر استوانه قائم با مقطع دایره ای با در نظر گرفتن تئوری موج خطی با استفاده از روش نیمه تحلیلی اجزای محدود مرزی مقیاس شده که ترکیبی از ویژگی های روش های اجزای محدود و المان مرزی است محاسبه شده است. معادله حاکم در راستای پیرامونی ضعیف شده و با استفاده از المان های یک بعدی درجه سه، چهار گره ی گسسته سازی شده است. در راستای شعاعی معادله حاکم به فرم قوی خود باقی مانده و با استفاده از روش تحلیلی حل شده است. نیروی تحریک محاسبه شده با استفاده از مدل اجزای محدود مرزی مقیاس شده با نتایج تحلیلی مقایسه شده است، بررسی نتایج نشان دهنده دقت بالا و بازدهی مناسب روش اجزای محدود مرزی مقیاس شده است.

لینک کمکی