فایل ورد (word) شناسايي افراد با استفاده از تصاوير فشار پاي تجمعي مبتني بر فيلترهاي گابور و طبقه بند نمايش تنک

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) شناسايي افراد با استفاده از تصاوير فشار پاي تجمعي مبتني بر فيلترهاي گابور و طبقه بند نمايش تنک دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) شناسايي افراد با استفاده از تصاوير فشار پاي تجمعي مبتني بر فيلترهاي گابور و طبقه بند نمايش تنک  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) شناسايي افراد با استفاده از تصاوير فشار پاي تجمعي مبتني بر فيلترهاي گابور و طبقه بند نمايش تنک،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) شناسايي افراد با استفاده از تصاوير فشار پاي تجمعي مبتني بر فيلترهاي گابور و طبقه بند نمايش تنک :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : نهمين کنفرانس ماشين بينائي و پردازش تصوير ايران

تعداد صفحات :8

چکیده مقاله:

تجزیه و تحلیل تصاویر فشار پای تجمعی افراد می‌تواند همانند سایر ویژگی‌های بیومتریک برای تشخیص افراد استفاده شود. تصویر فشار پای تجمعی، یک داده دو بعدی است که تغییرات نیروی عکس‌العمل زمین را در طول یک چرخه راه رفتن ثبت می‌کند. در این بیومتریک چالش‌هایی مانند تغییر سرعت راه رفتن وجود دارد. در این مقاله روشی مبتنی بر نرمالیزه کردن تصاویر، استخراج ویژگی با استفاده از فیلترهای گابور، کاهش ابعاد با Eigenfoot و طبقه‌بند‌های نزدیک‌ترین همسایگی NN، نزدیک‌ترین زیرفضا NS و نمایش تنک (SRC) با بهینه سازی نرم L1 و نرم L0 نرم شده ارائه می‌شود. روش پیشنهادی با استفاده از پایگاه داده CASIA Gait-Footprint، که شامل تصاویر فشار پای تجمعی مربوط به 88 فرد است، مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. نتایج بدست آمده نشان می‌دهد که روش ارائه شده دارای دقت بالایی در شناسایی فرد نسبت به سایر روش‌های مشابه است و نسبت به تغییرات سرعت قدم زدن مقاومت خوبی دارد.

لینک کمکی