فایل ورد (word) کنکاشي بر رابطه بين استفاده از اتوماسيون اداري و فقر حرکتي ايجاد شده ميان کارکنان شهرداري گلپايگان

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) کنکاشي بر رابطه بين استفاده از اتوماسيون اداري و فقر حرکتي ايجاد شده ميان کارکنان شهرداري گلپايگان دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) کنکاشي بر رابطه بين استفاده از اتوماسيون اداري و فقر حرکتي ايجاد شده ميان کارکنان شهرداري گلپايگان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) کنکاشي بر رابطه بين استفاده از اتوماسيون اداري و فقر حرکتي ايجاد شده ميان کارکنان شهرداري گلپايگان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) کنکاشي بر رابطه بين استفاده از اتوماسيون اداري و فقر حرکتي ايجاد شده ميان کارکنان شهرداري گلپايگان :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس بين المللي کارآفريني، خلاقيت و نوآوري

تعداد صفحات :21

چکیده مقاله:

سازمان ها در دنیای پرتلاطم و رقابت پذیر کنونی ،درصدد ایجاد شیوه های جدیدی برای به حداکثر رساندن کارا یی و اثربخش یهستند و برای رقابت در سطح جهانی چاره ای جز تغییر در تکنولوژی خود ندارند. تغییر با سرعت بسیار زیاد در حال حرکت است ، و اگر سازمان به صورت دایم درحال پیشرفت نباشد یا نتواند از تکنولوژی های پیشرفته استفاده کند و در برابر تغ یی رات عوامل محیطی واکنش مناسب نشان ندهد ، پس از اندک زمان ی دفتر زندگیش بسته خواهد شد. علیرغم گسترش روزافزون فناور یاطلاعات ، ارتباطات و اینترنت که باعث دگرگونی نحوه انجام فعالیتها و خدمات در سایه افزایش دقت و سرعت و شفافیت و کاهش هزینه و زمان در دنیای کنونی گردی ده است ، و بخصوص علیرغم رواج مباحث مربوط به دولت الکترونیک و تجارت الکترونیک درایران، به دلایل مختلفی از جمله فراهم نبودن ز یرساخت ها ی مناسب، هنوز در ایران، شرکتها بو یژه سازمان ها ی بزرگ که قدرت و امکان مانور سرمایه ای بیشتری دارند، و همچنین ارگان های دولتی، موفق به راه اندازی سیستم ها ی تدارک الکترون یکی کارا برای تامین نیازهای خود نشدهاند ، و این درحالی است که نیازبه داشتن چنین سیستم ها یی از سال ها قبل به موازات رشد شناخت از توانایی های نهفته در دولت الکترونیک، در سطح دنیا ، مطرح شده است. در تغییر گسترده دنیای اطلاعات، با ید ذهنیات خویش، روش بررسی مسایل، نحوه ترکیب اطلاعات و شیوه پیشبینی عواقب کارها را متحول سازیم. در چنین شرا یطی باید نقش دانش را در زندگی خود تغییر دهیم و حتی شاید ترکیب شیمیایی مغزمان را عوض کنیم .امروزه سیستمهای اتوماسیون اداری، سیستمهای جهانی هستند که وظیفه اصلی آنها ایجاد و بهبود ارتباطات است. ارتباطات از لحاظ اطلاعات تجاری از اهمیت بسزایی برخوردار است و رمز بقای سازمان ها و تداوم فعالیت های آنها مجهز شدن این سازمان ها به ابزارهای رقابتی عصر اطلاعات ارتباطات؛ یعنی سیستم های اطلاعاتی و فناوری اطلاعات است. در این میان سیستم های اتوماسیون اداری دارای مضراتی نیز هستند که فقر حرکتی ایجاد شده در افراد و افراد به دلیل فقر حرکتی که دارند دچار امراض و بیماری های مختلفی از جمله ناراحتی های عضلانی و ارتروز گردن و .... شده انداین پژوهش با هدف بررسی رابطه بین اتوماسیون اداری و فقر حرکتی در بین کارکنان شهرداری گلپایگان انجام گرفته است.جامعه آماری شامل کلیه کارکنان شهرداری گلپایگان می باشد . این پژوهش از روش همبستگی از شاخه میدانی و از لحاظ ماهیت کاربردی از لحاظ زمان مقطعی است . ابزار گردآوری داده ها شامل پرسشنامه محقق ساخته بود. برای تحلیل داده ها از آزمون های آزمون t تک گروهی، تحلیل واریانس یک طرفه و t گروه های مستقل به کمک نرم افزار SPSS استفاده گردید.

لینک کمکی