فایل ورد (word) امكان سنجي كاربرد سيستم پرتوتابي ميكروب كشي فرابنفش در غيرفعال سازي ميكروارگانيزم هاي موجود در هوا

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) امكان سنجي كاربرد سيستم پرتوتابي ميكروب كشي فرابنفش در غيرفعال سازي ميكروارگانيزم هاي موجود در هوا دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) امكان سنجي كاربرد سيستم پرتوتابي ميكروب كشي فرابنفش در غيرفعال سازي ميكروارگانيزم هاي موجود در هوا  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) امكان سنجي كاربرد سيستم پرتوتابي ميكروب كشي فرابنفش در غيرفعال سازي ميكروارگانيزم هاي موجود در هوا،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) امكان سنجي كاربرد سيستم پرتوتابي ميكروب كشي فرابنفش در غيرفعال سازي ميكروارگانيزم هاي موجود در هوا :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : حكيم

تعداد صفحات :8

مقدمه: آلودگی هوای داخلی به وسیله آلاینده های میکروبی مثل قارچ ها، باکتری ها و ویروس ها، به عنوان یک مساله بهداشتی جدی شناخته شده و ممکن است عامل ایجاد بیماری وابسته به ساختمان (BRI) و سندرم ساختمان مریض (SBS) باشد. تاکنون روش های مختلفی برای نابودی پاتوژن های میکروبی موجود در هوای داخلی ارایه شده است. یک روش جدید در این زمینه کاربرد سیستم پرتوتابی میکروبکشی تابش فرابنفش (UVGI) می باشد. هدف از این مطالعه بررسی امکان کاربرد سیستم UVGI در غیرفعال سازی میکروارگانیزم های منتقله توسط هوا است.روش کار: به این منظور از یک واحد UVGI مدل تک ایستا استفاده شده است. مشخصات این دستگاه عبارت است از: ابعاد 7cm×17cm×138cm، تابش 22.4w، ظرفیت m3/h 30، زمان تماس 0.6s. پارامترهای اندازه گیری شده شامل شمارش بشقابی هتروتروف ها (HPC)، ازن، میزان جریان و دمای هوا در ورودی و خروجی سیستم بوده که بر اساس روش های استاندارد انجام شده است.یافته ها: نتایج نشان می دهد که این واحد بدون تولید فراورده های جانبی مثل ازن قادر به غیرفعال سازی 92.5 درصد میکروارگانیزم های موجود در هوای عبوری از آن است. همچنین میزان جریان قابل گندزدایی توسط این دستگاه 30m3/h می باشد. این سیستم دمای هوای ورودی را به میزان 10 درجه سانتی گراد افزایش می دهد که در برخی از موارد ممکن است یک محدودیت به حساب آید.نتیجه گیری: بر اساس نتایج بدست آمده، سیستم مورد مطالعه هیچگونه محصولات جانبی خطرناک تولید نکرده و می تواند به عنوان یک روش گندزدایی برای از بین بردن میکروارگانیزم های موجود در هوای محل های سربسته به کار برده شود.
كلید واژه: هوای داخلی، آلودگی میكروبی، گندزدایی، UVGI

لینک کمکی