فایل ورد (word) بررسي عوامل فرهنگي موثر بر موفقيت اقتصادي (يک مطالعه مقايسه اي بين قوميت هاي لر، عرب و دزفولي استان خوزستان)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي عوامل فرهنگي موثر بر موفقيت اقتصادي (يک مطالعه مقايسه اي بين قوميت هاي لر، عرب و دزفولي استان خوزستان) دارای 43 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي عوامل فرهنگي موثر بر موفقيت اقتصادي (يک مطالعه مقايسه اي بين قوميت هاي لر، عرب و دزفولي استان خوزستان)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي عوامل فرهنگي موثر بر موفقيت اقتصادي (يک مطالعه مقايسه اي بين قوميت هاي لر، عرب و دزفولي استان خوزستان)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي عوامل فرهنگي موثر بر موفقيت اقتصادي (يک مطالعه مقايسه اي بين قوميت هاي لر، عرب و دزفولي استان خوزستان) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهشنامه علوم انساني

تعداد صفحات :43

استان خوزستان دارای اقوام متعددی است. این قومیت ها از لحاظ وضعیت اقتصادی )موفقیت اقتصادی( با یکدیگر تفاوت دارند. برای تبیین این تفاوت به طور اجمال می توان دو رویکرد عمده را در پیش گرفت: 1- رویکرد نگاه به بیرون: که این تفاوت ها را ناشی از عوامل ساختاری و شرایط بیرونی تحمیل شده در سطح کلان می داند. 2- رویکرد نگاه به درون: که ضمن پذیرش تاثیر عوامل ساختاری بیرونی، بیشتر در پی بررسی تاثیر ویژگی های فرهنگی درونی قومیت ها بر وضعیت اقتصادی می باشد. این تحقیق بر اساس رویکرد نگاه به درون انجام یافته است. نتایج به دست آمده از این مطالعه که به روش پیمایشی و در بین سه قومیت لر، عرب و دزفولی استان خوزستان انجام گرفت، نشان می دهد که حدود 45 درصد تغییرات در موفقیت اقتصادی افراد را ویژگی های فرهنگی در سطح فردی توضیح می دهند و 19 درصد این تغییرات، ظاهرا ناشی از تفاوت های بین قومی است که تشخیص آن ها محتاج بررسی بیشتری است.
كلید واژه: موفقیت اقتصادی، تفاوت های قومی، عوامل ساختاری، عوامل فردی

لینک کمکی