فایل ورد (word) رنگبري پساب رنگي حاوي رنگزاي آزوي اسيدي با فرآيند فوتوفنتون: عوامل عملياتي و بررسي مقايسه اي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) رنگبري پساب رنگي حاوي رنگزاي آزوي اسيدي با فرآيند فوتوفنتون: عوامل عملياتي و بررسي مقايسه اي دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) رنگبري پساب رنگي حاوي رنگزاي آزوي اسيدي با فرآيند فوتوفنتون: عوامل عملياتي و بررسي مقايسه اي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) رنگبري پساب رنگي حاوي رنگزاي آزوي اسيدي با فرآيند فوتوفنتون: عوامل عملياتي و بررسي مقايسه اي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) رنگبري پساب رنگي حاوي رنگزاي آزوي اسيدي با فرآيند فوتوفنتون: عوامل عملياتي و بررسي مقايسه اي :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : علوم و فناوري رنگ

تعداد صفحات :13

در این تحقیق، رنگبری پساب رنگی نساجی با استفاده از فرآیند فوتوفنتون مورد مطالعه قرار گرفت. رنگزای اسید آبی 92 به عنوان رنگزای آزوی اسیدی استفاده شد. عوامل موثر بر رنگبری در فرآیند فوتوفنتون مانند غلظت یون فرو، غلظت رنگزا و نمک های سدیم (استات، کربنات، نیترات و بیکربنات) بررسی شدند. حداکثر غلظت آهن استفاده شده برابر با مقدار مجاز آهن در پساب در نظر گرفته شد. افزایش غلظت رنگزا و وجود آنیون های استات، کربنات، نیترات و بیکربنات سرعت رنگبری را کاهش دادند. همچنین برای بررسی مقایسه ای، رنگبری با فرآیند فوتوكاتالیز در حضور ذرات تیتانیای تثبیت شده و فرآیند ترکیبی فوتوفنتون-فوتوکاتالیز صورت گرفت. فرآیند فوتوفنتون نسبت به فرآیند فوتوكاتالیز و فرآیند ترکیبی فوتوفنتون-فوتوکاتالیز بزرگترین سرعت رنگبری را دارد. نتایج آزمایشات نشان دادند كه فرآیند فوتوفنتون قابلیت رنگبری پساب رنگی نساجی در غلظت های مختلف رنگزا و در حضور نمک های سدیم را دارد.
كلید واژه: رنگبری، فوتوفنتون، پساب رنگی، رنگزای آزوی اسیدی، بررسی مقایسه ای

لینک کمکی