فایل ورد (word) تاثير دماي زيرلايه بر رشد نانو ذرات نقره انباشت شده بر روي شيشه سفيد به روش كندوپاش مغناطيسي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) تاثير دماي زيرلايه بر رشد نانو ذرات نقره انباشت شده بر روي شيشه سفيد به روش كندوپاش مغناطيسي دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) تاثير دماي زيرلايه بر رشد نانو ذرات نقره انباشت شده بر روي شيشه سفيد به روش كندوپاش مغناطيسي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) تاثير دماي زيرلايه بر رشد نانو ذرات نقره انباشت شده بر روي شيشه سفيد به روش كندوپاش مغناطيسي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) تاثير دماي زيرلايه بر رشد نانو ذرات نقره انباشت شده بر روي شيشه سفيد به روش كندوپاش مغناطيسي :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : علوم و فناوري رنگ

تعداد صفحات :9

در این تحقیق با استفاده از روش كندوپاش مغناطیسی DC نانولایه های نقره با ضخامت 100nm بر روی شیشه سفید (به ضخامت (4mm برای استفاده به عنوان آینه خورشیدی در دماهای زیرلایه متفاوت انباشت شد. تاثیر افزایش دمای زیرلایه (300-500K) در هنگام لایه نشانی بر رشد نانوذرات نقره بررسی شد. خواص لایه های نقره با دستگاه های XRD و SEM مورد بررسی قرار گرفت. لایه نقره كندوپاشی در دماهای مختلف زیرلایه از مدل ساختاری تورنتون پیروی می كند. نتایج نشان داد كه ذرات لایه نقره كندوپاشی با افزایش دمای زیرلایه رشد می كنند و چگالی نابجایی كاهش می یابد.
كلید واژه: نانولایه نقره، كندوپاش مغناطیسی، شیشه سفید

لینک کمکی